Móda a krása

26. března 2021 05:59

Petra Kloidová

Neuvěřitelné proměny: Co dokáže trocha make-upu a šikovný stylista za jediný den

Vzhled není všechno, ale rozhodně dokáže nastartovat sebevědomí, které tak potřebujeme. Vypadat skvěle není nikdy od věci. Ženy, které prošly proměnou běloruského stylisty, by mohly vyprávět. Podívejte se na neuvěřitelné změny vzhledu, které proběhly během jednoho dne.

Pětatřicetiletý Bělorus Yevgeny Zhuk se už v mládí ponořil s vášní do světa krásy. V Moskvě si otevřel salon a účinkoval v několika televizních show, kde proměny žen předvedl. Není na ně sám, přeměny dělá s početným týmem, který pro něj pracuje.

Sen se proměnil v realitu, přišel úspěch

Yevgeny Zhuk se narodil v Brestu v Bělorusku a nikdo z jeho rodiny se ani trochu nezabýval módním nebo beauty byznysem. I tak se rozhodl, že tomu, co miluje ze všeho nejvíc, se bude věnovat naplno. V osmnácti se oficiálně stal kadeřníkem a dalších pět let budoval kariéru v Bělorusku. Tam to ale pro něj začalo být malé.

Aby se mohl přestěhovat do Moskvy a profesionálně rozvíjet, musel prodat auto. Bohužel si k tomu ale nevybral ten správný čas. V době ekonomické krize v roce 2008 měl v Moskvě tři práce, aby se vůbec uživil. Pracovitost a disciplína ho nakonec dostala přesně tam, kam potřeboval. Kromě několika slavných televizních show si také založil vlastní wellness salon. A v roce 2019 se oženil s ruskou modelkou.

Podívejte se na jeho kompletní proměny žen, kterým kromě stylu a vlasů mění také jejich seběvědomí, což je názorně vidět i na fotografiích.

Tato proměna působí velice výrazně, přitom jde jen o dobrý make-up a sexy šaty. Kompletně jiná žena je na světě.

Blond nositelce zkrátka sluší více.

Ne vždy jsou dlouhé vlasy výhodou, někdy je postačí výrazně zkrátit. Žena vypadá mnohem mladší.

Blond nositelku výrazně zjemnil, působí jako něžná dívka.

Stačilo rozpustit vlasy, dalo by se říci. Ale make-up a úprava vlasů dovede hodně.

Tolik módní lob, tedy vlasy těsně pod ramena, zkrátka omlazuje stejně jako prosvětlené prameny okolo obličeje.

Někdy stačí vlasy jen výrazně zkrátit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.