Móda a krása

22. listopadu 2021 12:24

Stylové botasky, které se dají nosit celoročně ke všemu

Kolik párů botasek vlastníte? Nemusíte být profesionální atlet, příležitostný běžec ani sportovní nadšenec, abyste vlastnili pár kvalitních tenisek. Botasky by totiž měly být součástí botníku každého z nás.

Již dávno totiž neplatí, že botasky jsou určené pouze pro sport, naopak, nošení botasek do práce, do školy i k slavnostnějším příležitostem se meze nekladou. A které botasky jsou aktuálně v kurzu?

Značka, která ví, jak na to

Kdo by neznal značku Nike. Tato americká značka byla založena v roce 1964, původně se ovšem jmenovala Blue Ribbon Sports. Své současné jméno získala až v roce 1971, a s tím se objevilo i dnes typické logo. Pojem Nike totiž odkazuje k řecké bohyni vítězství Niké, a logo symbolizuje jedno z jejích křídel, neboť se jednalo o okřídlenou bohyni.

A spojení jména značky s bohyní vítězství bylo více než vhodné, protože od začátku byla výroba obuvi značky Nike zaměřena na sportovní obuv, kterou rádi oblékali zejména profesionální sportovci. A co je hlavním cílem každého profesionálního sportovce? Přece vítězství. Proč tedy tuto svou touhu nespojit i s obuví, kterou si na závody obouváte?

Legenda, co vás přiblíží k nebi

V roce 2019, konkrétně 1. února, vydala značka Nike futuristický model Air Max 720. Tento model vás zaujme na první pohled, což je něco, po čem toužíte, pokud jsou boty vaší vášní. Jejich výrazným a vlastně i poznávacím prvkem je obrovský airbag. Dokonce ten největší, který značka Nike do některého ze svých modelů zakomponovala.

S modelem tenisek Air Max 720 budete na okolní svět shlížet z výšin a užívat si také maximálního pohodlí, které boty poskytujjí. Skvěle vám poslouží při běhu, ale jsou vhodné i pro celodenní chůzi, a při vhodně zvolené barvě se hodí i do práce v kanceláři.

Bílá nebo černá? A proč ne obě?

Nejtradičnější jsou pro model Nike Air Max 720 dvě barvy: bílá a černá. Máte-li dilema, kterou z nich zvolit, pořiďte si obě. Protože, řekněme si to upřímně: jaké dvě jiné barvy bot se hodí doopravdy ke všemu a pro všechny příležitosti?

Vyberte si ty, které vám padnou

Ať už máte libovolnou velikost nohy, značka Nike vyrábí své modely ve všech velikostech. Existují jak dětské, tak i dámské a pánské varianty. A v případě, že nevíte, kde nový pár Nike botasek pořídit, vyzkoušejte e-shop Footshop.cz. Jen vás musíme dopředu varovat, že díky jeho dobrému zásobení a opravdu velikému výběru pravděpodobně u jednoho páru nezůstane.

Vlastnictví alespoň jednoho páru tenisek je nutností. I pokud nejste zrovna teniskový typ a máte raději boty formální, čas od času se hodí, udělat si pohodlí a užít si chození v komfortních botách s ergonomickou vložkou, která podpoří vaši klenbu.

Sdílejte článek
Štítky obuv Nike Nike Air Max

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.