Móda a krása

15. listopadu 2021 14:00

Petra Kloidová

Umí české hvězdy dodržet dress code? Peštová ano, Vagnerová nezná správnou délku šatů

Módní férovka - Peštová vs. Vagnerová

Pětadvacáté narozeniny české mutace módního časopisu jsou jednou z událostí, kde se můžete nechat unést extravagancí. I tak s sebou nese dress code s názvem black tie určitá pravidla. Kdo z celebrit je zná? A kdo na ně kašle a je svůj?

Langmannová ukázala outfit pro módní fajnšmejkry

Modelka Renata Langmannová zazářila na oslavě narozenin módního časopisu, a tak si mohla dovolit být extravagantní v mezích vysoké módy. Dlouhé košilové šaty od Kláry Nademlýnské doplnila černou rafinovanou poloprůhlednou sukní značky Dior. Je to outfit, který poslední dva roky uvidíte na jakémkoliv fashion weeku a na sociálních sítích jakékoliv módní influencerky.

„Líbí se mi i hnědé vysoké boty, který outfit doplnily. Outfit je to spíše creative black tie, což je uvolněný styl, ale na narozeniny módního časopisu si to modelka může dovolit,“ vysvětlila Nikol v televizním magazínu Showtime.

Ukázkoví Habera s topmodelkou Danielou Peštovou

Jestli někdo zná zásadní principy dress code, je to dozajista topmodelka Daniela Peštová. Její manžel Pavol Habera oblékl dobře padnoucí smoking s motýlkem a lakovky, což je ukázkový dress code s názvem black tie. Habera přiznává, že je díky manželce módou ovlivněný daleko více než ona hudbou.

Peštová vynesla střihově zajímavé šaty, jedno velké plus byla i barva. Tento typ růžové je už několik sezon in a vypadá to, že se z přehlídkových mol jen tak neztratí. Daniela oblékla šaty s odhaleným jedním ramenem a lodičky tón v tónu. Jako doplněk zvolila červenou kabelku. Kombinace růžové a červené je letos velice v kurzu.

„Daniela dobře ví, že už dávno neladíme lodičky a kabelku do jedné barvy,“ upozorňuje na přežité módní pravidlo Nikol v Módní férovce.

Vagnerová a rapperka na pravidla kašlou

Rapperka Šarlota dress code sice splnila, ale nadšení nepřichází. Na její oufit se podívejte ve videu. „Je toho zkrátka moc, volánový rukáv, štrasový pásek a výrazné šperky...,“ vysvětluje Nikol.

Krásná herečka Hana Vagnerová pravidla dress code nesplňuje, zvolila pouze midi šaty. K black tie je vždy nutné vynést dlouhou délku. Haně Vagnerové ale zelené šaty s potiskem a výstřihem na zádech moc slušely, takových módních přestupků se dopouští minimálně. Tak třeba příště!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.