Móda a krása

2. listopadu 2021 05:50

Petra Kloidová

Chladné přijetí Evy Burešové a Přemka Forejta módní policií. Ležérnost umí, ale něco tomu schází

Módní férovka s Nikol - Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si udělala radost a na svět přivedla svůj stylový diář, který si sama navrhla. Na křtu se objevili nejen její kolegové ze seriálu Slunečná, ale také přítel Přemek Forejt. Jak dopadla dvojice u módní policie?

Pro hvězdu seriálu Slunečná to není první takový diář. Pro své fanoušky připravila v pořadí už druhý plánovač, který je dokonce interaktivní. Kromě toho je plný hereččina soukromí, unikátních videí a speciálních kreseb.

„Nejsou tam žádné profi fotky, všechno jsou to fotky z mého života, selfíčka, fotky s přítelem a se synem. Mám tam i obrázky, co mi poslali fanoušci, a jsou tam také QR kódy, které jsou interaktivní, a když na ně najedete mobilem přes aplikaci, tak se objeví třeba videa, jak jsem začínala na základní škole, jak jsem moderovala,“ vysvětluje Eva Burešová. Na křest diáře pro rok 2022 ji přišly podpořit i kmotry tohoto díla: Míša Tomešová, Lucie Polišenská a Nikola Gránská.

Módní férovka s Nikol

Módní expertka Nikol v pořadu Showtime magazín se zaměřila na Evu Burešovou a její slavnostní outfit. „Baví mě asymetrický top na jedno rameno, ale řekla bych, že tentokrát zvítězilo trochu pohodlí nad stylem,“ upozorňuje Nikol na volné džíny.

Jinak stylový Přemek Forejt se, co se módy týče, také úplně nevytáhl. Obyčejný outfit měl doplnit cool doplňkem. „Možná sako, možná klobouk,“ přemýšlí nahlas Nikol. „Každopádně chválím koženou obuv, protože na takovou příležitost je vždy lepší kožená obuv než například tenisky,“ radí Nikol.

Zatímco kmotra diáře Lucie Polišenská dostala výtku pouze k brýlím na hlavě, divoký outfit Míšy Tomešové pohořel. Kombinace mnoha stylů a vzorů funguje většinou jen pro lidi, kteří se módou zabývají profesionálně a umí s ní pracovat.

Módní kritika stylisty Filipa Vaňka

Další módní kritika probíhá od pondělí do pátku na novém kanálu Prima Show v denní show Královny butiků, kde uvidíte jednoho z nejlepších módních stylistů, Filipa Vaňka, hodnotit čtyři outfity soutěžících na jedno určité téma. „Jsou to čtyři soutěžící, dívky, ženy, ale i muži. Věk nerozhoduje. Dostanou peníze, vyhraněný čas a téma. Do pátku nikdo neví, co si ten druhý oblékl. Až v pátek si to navzájem ukážou a hlavně to ukážou mně. Vznikne Královna butiků a kromě ostatních cen získá i outfit ode mne,“ vysvětluje pravidla show stylista. Kdo se stane Kralovnou butiků?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.