Celebrity

23. srpna 2021 05:57

Petra Kloidová

Eva Burešová a Přemek Forejt vyrazili do Varů: Rozchod se nekoná. Styl jim rozhodně nechybí

Zpěvačka a herečka Eva Burešová vyrazili na filmový festival do Karlových Varů jako většina návštěvníků. Zamilovaný pár se však stal ihned objektem novinářů a fotografů. Hvězda Slunečné vynesla stylový kostým a šéfkuchař z Olomouce rozhodně nebyl pozadu.

Osmadvacetiletá hvězda seriálu nedávno musela na sociálních sítích dementovat informaci o rozchodu s Přemkem Forejtem. Pár se spolu totiž po karanténě musel naučit žít na dálku. Zatímco Eva Burešová pracuje převážně v Praze, šéfkuchař Přemek Forejt vede proslulou restauraci v Olomouci.

„Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ odpověděla nedávno Burešová na svém Instagramu dotazům fanoušků. Vyjádřila se i k tomu, že by údajně měla s Forejtem čekat dítě. „Nečekáme miminko, nejsme manželé a naprosto v pořádku zvládáme to, že se opět rozjela práce, a tak těch pár dnů od sebe každý v jiném městě musíme být,“ napsala.

Stylové Karlovy Vary Evy Burešové a Přemka Forejta

Že se žádný rozchod neuskutečnil, potvrdil pár v sobotu v Karlových Varech. Burešová se s Forejtem vydali na romantickou procházku po karlovarské kolonádě, ale do nenápadnosti měli opravdu hodně daleko. Zanedlouho je už pronásledoval houf novinářů a fotografů.

Není se čemu divit, Eva Burešová zvolila stylový vypasovaný béžový kostým s kalhotami do zvonu. Seriózní kostýmek rozbila asymetrickým bílým tílkem a kabelkou. Přemek Forejt se také svezl na vlně trendy elegance s bílou košilí a kalhotami ohrnutými nad kotníky. Klobouk dodal outfitu uvolněný detail. Zamilovaná dvojice se objevila na jednom z večírků a zároveň si užila koncert.

Podívejte se na video, jak to dvojici slušelo:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.