Celebrity

30. července 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Přemek Forejt radí mladším kolegům, aby vypadali jako on. Ví tohle Eva Burešová?

Hvězda Slunečné Eva Burešová už svou lásku k šéfkuchaři Přemku Forejtovi netají. Sice nějaký čas o nové známosti mlžila a nechtěla se k začínajícímu vztahu vyjadřovat, nyní již ale nic neskrývá a směle postuje i společné fotky na Instagramu. Ví ale, jaká je Přemkova rada jeho mladším nastupujícím kolegům? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Eva Burešová, kterou diváci milují jako Týnu v seriálu Slunečná, se zprvu zdráhala a nechtěla nového partnera přiznat. Ačkoliv byla s šéfkuchařem olomoucké restaurace Entrée Přemkem Forejtem několikrát spatřena, dlouho odmítala vztah potvrdit. Teď už ale svou lásku neschovávají, právě naopak. Evu ale možná překvapí, jakou radu má její milý pro své nastávající kolegy. Podle něho je pro jejich úspěšný start důležité, aby zabrali a aby vypadali jako on.

Přemek Forejt radí mladým zabrat a vypadat jako on

Přemek Forejt přijde s touto netradiční radou v pátečním díle zábavné show Máme rádi Česko. Když se ho moderátor pořadu Libor Bouček zeptá, zda je něco, co musí ve své restauraci novým přicházejícím kolegům připomínat, Přemek odpovídá: „No ať zaberou.“

Na tom by nebylo nic zvláštního, je jasné, že zápal pro práci je především v počátku kariéry nezbytný. Přemek ale všechny v sále dostane svou odpovědí na Liborovu otázku, co tedy mají udělat, aby zabrali. „Měli by vypadat tak jak já.“ Nečekaná rada pobaví nejen Libora, ale chytne se jí i kapitán týmu Jakub Prachař. „On furt ochutnává a neustále hubne, to je extrém,“ komentuje trochu závistivě Jakub.

Zdeněk Pohlreich na rozdíl od Forejta u jídla v klidu sedí

To samozřejmě zaujme i Libora, který sám mívá deprese z toho, že je lipotyp, a hned se zajímá, jak to Přemek dělá. „Protože kuchař neustále ochutnává po lžičkách. Nestíhá. Kolikrát si kuchaři za celý den sedneme, jako doopravdy sedneme, a sníme to u stolu?“ obrací se na spoluhráče a zároveň kolegu z oboru Zdeňka Pohlreicha. „Já často,“ zastává jiný názor Zdeněk. „Ale já jsem o trošku starší, tak já už nevydržím tak dlouho stát jako tyhle mladý, já si holt musím sednout,“ vysvětluje Zdeněk, kterého budeme již brzy vídat jako moderátora nové seznamky s názvem První večeře.

A jak gastronomický odborník Přemek Forejt zhodnotí občerstvení, které čeká hosty před hrou s explodovací krabicí? Z jakého kousku bude mít pocit, že má „nebe v hubě“?

Další díl seriálu Máme rádi Česko sledujte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.