Celebrity

17. srpna 2021 06:00

Petra Kloidová

Eva Burešová přemýšlela o konci kariéry. Několik týdnů prožívala peklo

Zpěvačka a herečka Eva Burešová se nedávno ocitla v kolotoči zdravotních vyšetření, jelikož její bolesti byly už nesnesitelné a bránily jí v práci. „Říkala jsem si, to raději nehrát vůbec než divákům předávat tak málo,“ přiznala hvězda Slunečné.

Eva Burešová kvůli bolesti zad skončila v nemocnici. Vystupovat pro ni bylo utrpením. „Občas jsem neviděla na oko, měla jsem elektrické bolesti v ruce, blokády zad nebo špatnou rovnováhu,“ popsala své zdravotní komplikace.

Na sociálních sítích se momentálně svěřila, že měla několik týdnů velké problémy, které ovlivňovaly její výkony na jevišti. „Předevčírem jsem po zádově pauze opět hrála Zimní pohádku. Všechny uskákané a utancované scény jsem jela na 30 procent, takže jsem byla na konci představení opravdu nešťastná,“ napsala svým fanouškům minulou středu. Druhý den ale bolesti přestaly a herečka se rozhodla rozjet choreografii naplno, záda se ale hodně rychle ozvala znovu. Už nebylo na co čekat, návštěva lékařů se jí nevyhnula.

Magnetická rezonance odhalila příčinu bolestí

V nemocnici podstoupila dokonce i magnetickou rezonanci, ke které lékaři přistupují až v těch nejzazších případech kvůli finanční náročnosti vyšetření. Ta nakonec odhalila problém s plotýnkou. „Představte si, že mi nějaký kanálek trochu tlačí na nervy. Proto jsem měla tolik let potíže… Strašně se mi ulevilo. Je to tak uvolňující pocit – vědět,“ prozradila hvězda ze seriálu Slunečná. Zpěvačka také upozornila svoje fanoušky na to, aby vždy chodili na vyšetření.

Další úraz jako vzpomínka na pokousání psem

Problém se zády se tak po sérii fyzioterapií snad vyřeší. Eva Burešová také nedávno zavzpomínala na další fyzickou útrapu z dětství. Při focení kalendáře pro neziskovou organizaci Se psem mě baví svět, se svěřila, že má ze psů respekt. Když byla malá, pokousal ji do tváře. „Jednou mě pokousal husky od sousedů. Jsou to nádherní psi, ale něco se stalo a kousl mě do tváře. Na pohotovosti mě ošetřili a zbyla mi jedna malá jizva pod okem. Od té doby mám ze psů respekt, ale miluju je,“ řekla herečka a dodala, že si vždycky přála vlka, ale kvůli tomu, že bydlí v paneláku, tak si ho zatím nemůže dovolit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.