Móda a krása

23. května 2019 13:40

Martina Čerňanská

Vzhůru na palubu! Proužky jsou zpět

Léto se blíží a to znamená návrat pruhovaného oblečení. Módní kousky v námořnickém stylu jsou nadčasové, trendy, šik a vracejí se na výsluní každé léto!

Staňte se pravou kapitánkou a vydejte se na nezapomenutelnou plavbu kolem světa!

Svěží kombinace bílé, modré a červené je pro jarní a letní měsíce jako stvořená. Nejvíce charakteristickým prvkem námořnického stylu jsou bezpochyby proužky.

Absolutní klasikou je jednoduché pruhované tričko či košile. Díky své univerzálnosti se hodí téměř ke všemu. Inspirujte se nedbalou elegancí Francouzek a pořiďte si kousek, který dokonale podtrhne vaše přednosti.

Jste plnější postavy a obáváte se, že vám proužkované vršky nebudou slušet? Místo obepínajícího topu zvolte volnější delší tuniku, která hravě zamaskuje případné nedokonalosti postavy. K pruhovanému vršku oblékněte pouze jednobarevnou sukni nebo kalhoty.

Mimořádně žensky vypadají šaty v námořnickém vzhledu. Upoutejte v netradičním propínacím nebo romantickém rozevlátém modelu. Elegantní šaty s motivem puntíků či kotev vám propůjčí neotřelý retro look.

Chyťte se kormidla a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.