Z práce rovnou na večírek: Co na sebe?

Návrháři značky LIST vždy reagují na aktuální pocit žen i na jejich postavení ve společnosti.

Například ready-to-wear kolekce pro podzim zimu 2013/14 odkazuje na obtížnou situaci, v níž se dnes ženy ocitají.

Mužství je v krizi, ženy toho musejí zvládat stále víc, ale zároveň nechtějí vypadat jako včelky dělnice.

V minimalistických střizích, jež vždy překvapí zajímavým asymetrickým detailem, a v tlumených barvách můžete z práce vyrazit rovnou na večírek. Materiály a zdobení lehce reflektují současné trendy, aniž by se v nich utápěly, toto pravidlo LIST neopouští …

Zemí zrodu luxusní dámské módní značky LIST bylo město s jednou z nejstarších tradic v odívání, Řím.

V italských produktech se odráží tradice, jež se dědí napříč generacemi, ale také krása a hodnoty, které ctíme, což je láska, rodina, svoboda. Italská žena se stala ideou k této doslova revoluci v ženském odívání. Dynamická, smyslná, svůdná. LIST je prestižní a luxusní móda pro stylové a úspěšné ženy, které vědí, co chtějí a potřebují.

Bez kompromisu nahlíží na realitu a krásu, proto produkuje elegantní, nadčasový, rafinovaný a multifunkční design špičkové kvality za přijatelnou cenu pro ty, které to dokážou ocenit. Materiály a zdobení reflektují současné trendy.

Tato pravidla LIST neopouští. Pro podzim a zimu 2013 se LIST nechal inspirovat nejen sofistikovaným „Chanel lookem", tvorbou Miuccia Prady a delikátním stylem „Great Gatsby", ale i 30. lety minulého století. Pro podzim 2013 LIST přichází s novou energií, která je mnohem víc pikantní, smyslná a jako vždy nadčasová.

Na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu 2013 si můžete kolekci značky List prohlédnout v sobotu, 21. 9. 2013 v 17.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.