Moderátorka Míša Dinhová o práci i soukromí: Vietnamsky neumím, jsem jen maketa

30+ Otázek Michaela Dinhová

Česká herečka, moderátorka a kaskadérka Míša Dinhová (29) v rozhovoru pro web Prima Ženy prozradila, z čeho má největší strach, proč se jen o fous vyhnula pokutě i jak to má s vietnamštinou.

Michaelu Dinhovou můžete znát jako moderátorku Radia Kiss, ale také jako herečku či kaskadérku. Například v seriálu Modrý kód zastupovala herečky hned několikrát. V pořadu 30+ Otázek se rozpovídala o své kariéře, ale i o tom, čeho se nejvíc bojí.

Jak můžete vidět ve videu, výšky to rozhodně nejsou. Jako kaskadérka je Míša zvyklá na pořádnou dávku adrenalinu a pár kousků předvedla i při rozhovoru. Z něčeho ale přece jen strach má. „Z pavouků a z jízdy Prahou bez navigace,“ prozradila s úsměvem umělkyně, která si na konzervatoři vybrala obor muzikálový zpěv.

Superženou chtěla být odmala

Proč zrovna ten? „Nikdy jsem si nechtěla vybírat, jestli radši zpívám, tančím, nebo hraju, tak jsem si vybrala obor, ve kterém můžu dělat všechny tři věci najednou,“ vysvětlila Míša Dinhová. Ke kaskadérství ji to svým způsobem táhlo už odmalička, kdy se viděla ideálně v roli superhrdinky. „Už odmala jsem měla ráda akční filmy a ženské hrdinky. Tehdy jsem ještě vůbec nevěděla, že to dělají kaskadérky, ale v té době to vzniklo,“ prozradila a dodala, že jejím velkým vzorem je Jean Paul Belmondo, protože dokáže geniálně spojit akci a komedii. „Nehledě na to, že je to herec, který si všechny kaskadérské kousky dělal sám!“ dodala s obdivem.

Neříkej, že to nejde.

Životní motto Míši Dinhové potvrzuje nejen fakt, že při nácviku a provádění kaskadérských kousků riskuje život, ale například i to, že dle svých slov není ranní ptáče, a přesto vstává v půl čtvrté. Ve studiu Radia Kiss totiž musí být už v 5:00. Ve videorozhovoru přiznala, že v práci jen o vlásek unikla pokutě za pozdní příchod.

Čtěte také: Moderátorka pořadu Nový den Adéla Jelínková dostala cenné rady od slavné maminky

Češtině dokáže dát moderátorka výborný vietnamský přízvuk, vietnamsky ale neumí. „Já o sobě tvrdím, že jsem taková maketa. Jenom tak vypadám,“ říká moderátorka a herečka, která se v závěru videa rozloučí vietnamskou češtinou. Na sociálních sítích vystupuje hlavně na TikToku, kde natáčí zábavná videa, aby lidem zlepšila náladu a měli „heký den“, tedy správně česky hezký.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.