Celebrity

6. září 2023 07:42

Anna Tejklová

Módní alarm z festivalu v Benátkách: Rita Ora s přísavkou, Bella Thorne v antickém stylu

Na 80. ročníku Benátského mezinárodního filmového festivalu se předvedlo mnoho hvězd. Inspiraci i praktické módní rady a tipy najdete v Módním alarmu návrhářky Anny Tejklové.

Kate Beckinsale v průhledné třpytivé róbě

Herečka Kate Beckinsale vynesla poutavý třpytivý a průhledný model doplněný o impozantní boty na gigantické platformě. Takový kousek vyžaduje krásnou tvář i postavu, herečka si ho tedy může bez obav dovolit. Dovedu si ale představit mnoho škody, který by podobný model napáchal na někom méně atraktivním.

Sofia Coppola nenápadně a klasicky

Slavná režisérka a herečka Sofia Coppola oblékla elegantní černé šaty s krásně řešenými rukávy evokujícími pelerínu. Nenápadné, ale důstojné.

Růžové šaty, které zničily postavu

Na tomto příkladu si ukážeme, jak se neoblékat. Žena na fotce zvolila výrazné růžové šaty, které jí neudělaly dobrou službu v oblasti dekoltu, který jí opticky ještě více zplacatily. Moc by jí slušelo toto řešení odhalených ramen, kdyby byl ale dekolt lemovaný výrazným volánem a paže zůstaly holé. Volán by opticky přidal na hrudníku a silueta by byla vyvážená. Jinak má ale paní krásně sladěné doplňky a barva jí sluší.

Supermodelka Adriana Lima v záplavě černé

Slavné modelce plnější postava sluší, myslím si ale, že tyto šaty jí díky střihu a vycpávkám na ramenou zbytečně zmohutňují. Šatům by sedl výstřih do V, tento rovný dekolt spolu s vycpanými rameny Adrianě Limě opticky opravdu významně přidává. Látka je ale krásná a modelka má dobře sladěný stříbrný náhrdelník se stříbrnými třpytkami na šatech.

Rita Ora v odvázaném průhledném modelu s přísavkou

Zpěvačka oblékla odvázaný průhledný kousek, který má nepřehlédnutelnou bílou přísavku. Proč ne, je to originální a celek působí trochu jako mořská víla v černém.

Isabelle Huppert v šatech ze stříbrných třásní, které ji barevně pohltily

Herečka Isabelle Huppert oblékla stříbrné třpytivé šaty, které jsou samy o sobě hezké, ale jistě si něčeho všimnete na první pohled. Krásná herečka působí poněkud mdle a unaveně. Je totiž typ na teplé barvy a záplava ledově kovově stříbrné jí barevně naprosto zabila. Všimneme si totiž nejdříve jejích šatů, pak dlouho nic a pak až obličeje. Má to být naopak, barvy mají podtrhnout a rozzářit obličej a vlasy. Dále vyčnívají boty, které působí trochu kopýtkově, otevřené páskové sandálky na podpatku by dělaly lepší dojem.

Bella Thorne v antickém stylu

Herečka oblékla jednoduché šaty v antickém stylu, které vkusně doplnila zlatým obojkem. Rozpuštěné vlasy dělají uvolněný dojem, k tomuto stylu by se dobře  hodil i výčes.

Emma Corrin v asexuálním stylu

Na závěr si dáme trochu úlet, herečka Emma Corrin si tímto oblečkem zajistila jistě články po celém světě. Pojala to asi tak, že sexy oblečení je už okoukané, provokovat se dá i asexuálním stylem. Ten se jí povedl dokonale a věrně reprezentuje jeden ze současných módních trendů působit zcela bezpohlavně a neesteticky.

Kdo je Anna Tejklová:

Sdílejte článek
Štítky móda styl herec Rita Ora oděv Kate Beckinsale Emma Corrin Benátský filmový festival Bella Thorneová Anna Tejklová Módní alarm Adriana Lima Sofia Coppola Isabelle Huppertová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.