Celebrity

29. října 2023 07:57

Anna Tejklová

Módní alarm z předávání vyznamenání na Hradě: České osobnosti mají styl

Petr Pavel na Vítkově převzal bojový prapor

Prezident Petr Pavel poprvé ve funkci uděloval státní vyznamenání při příležitosti státního svátku. Jak se akce vydařila a jak se na Hradě prezentovaly velké osobnosti? Módní alarm pro web Prima Ženy připravila návrhářka Anna Tejklová.

První dáma v červeném

Eva Pavlová od začátku svého působení v roli první dámy dbá na svůj vzhled a dobrou vizuální reprezentaci, což jí chválíme, a jde dobrým příkladem. Šaty s elegantním vrškem ve stylu peleríny byly dobrou volbou, ozdobila je decentní broží. Obzvláště pěkné je barevné sladění do české vlajky prezidentského páru dohromady.

Chemička Hana Dvořáková zářila v krásných barvách a ženském stylu

Vyznamenané chemičce Haně Dvořákové tleskám s výběrem krásných a poměrně odvážných barev, které ji velmi rozzářily a omladily, podtrhly ženskost a jemnost. I výběr lesklejšího typu látek paní Dvořákové sedí a sluší.

Dagmar Havlová potvrdila svůj módní talent

Paní Dagmar Havlová je podle mého názoru jednou z nejlépe oblékaných českých žen a opět svůj talent pro módu potvrdila. Temně fialová barva šatů spolu s černou kožešinou působí luxusně a vznešeně.

Psaníčko dobře vybrala matné a nepřezdobené. K objemné kožešině přes ramena správně zvolila výčes, rozpuštěné vlasy by zmohutňovaly. Krásný a vyladěný reprezentativní vzhled.

Magdalena Kožená byla elegantní

Operní pěvkyně Magdalena Kožená oblékla černou úzkou sukni a řasený saténový top s holými rameny. Přestože by tento typ lesklé látky, střih i barva většinu žen mimořádně zmohutnila, zde se kupodivu žádné škody nestaly, paní Magdaleně Kožené to sluší, barva topu jí i hezky ladí s vlasy. Celkově model působí elegantně a slavnostně. Takže proč ne.

Marta Kubišová v minimalismu

Marta Kubišová oblékla šik a nadčasový styl s výraznými módními brýlemi a pěkně střižené minimalistické sako. Ke stylu se hodí i moderní mikádo s ofinou.

Ida Kelarová v elegantním etnu

Zpěvačka Ida Kelarová zůstala věrná svému etno stylu, ale převedla ho do slavnostní podoby. Zdobená a vykládaná výšivka okolo výstřihu je působivá, černé šaty elegantní. Dobře zvládnutý model.

Reprezentativní prezident

Prezident Petr Pavel by se uplatnil i jako model. Jeho vzhled je reprezentativní po všech směrech, hezký detail je kravata s národními znaky lva.

KDO JE ANNA TEJKLOVÁ:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.