Bára Basiková před soubojem pohlaví: Muži a ženy nemají nic společného

Přečtěte si v rozhovoru, co si sympatická zpěvačka Bára Basiková (51) myslí o soužití mužů a žen. Že jde o dva naprosto odlišné živočišné druhy, které nemají vůbec nic společného. To si ostatně prověříme hned zítra večer v dalším premiérovém dílu zábavné show Muži proti ženám. Těšte se.

Jak se Bára dokáže vypořádat se světem mužů a žen, uvidíte v sobotu 7. února ve 20.15 na TV Prima.

Více o pořadu a zajímavosti ze zákulisí najdete TADY

Vedle Báry budou soutěžit modelka a moderátorka TOP STAR magazínu Iva Kubelková a zpěvačka a inženýrka reprodukční biotechnologie Tereza Černochová. Jejich velitelkou bude opět Tereza Kostková.

V týmu mužů, který vede Dalibor Gondík, tentokrát nastoupí moderátor, hudebník a herec Aleš Háma a zpěváci Vilém Čok s Petrem Kolářem.

Láska a vztahy

Co vás zaujme na muži, čím vás dostane?

Při prvním setkání to musí být energie, která z něho vyzařuje, musí mít charisma. Nejsou důležité krásné oči nebo urostlá postava, ale musí to být něco víc, co v sobě muž má, co z něho vychází. A u každého muže to může být něco jiného. Ve druhé fázi pak, když už mě muž zaujme, sleduji takové věci, jako jsou upravené ruce nebo čisté boty.

Jaké vlastnosti nebo zlozvyky byste u muže nesnesla?

Rozhodně je to sklon k jakýmkoli návykovým látkám, ať už je to třeba alkohol nebo jsou to drogy, to je veliký problém. To už říkal pan doktor Plzák, kterého velmi uznávám, že vztah s alkoholikem nebo narkomanem rozhodně ne!

Měla jste nějaký takový vztah?

Ano, měla jsem takovou zkušenost a vím, že je to špatně.

Snažila jste se jako partnerka pomoci?

Určitě ano, ale takový člověk je opravdu nemocný a potřebuje odbornou pomoc, to je stejné, jako bych já měla někomu odoperovat apendix, to také musí udělat specialista.

Kdy jste se poprvé zamilovala?

Poprvé to byla platonická láska v první třídě a dodnes si vzpomínám na jméno toho chlapečka, jmenoval se Saša Průcha, byl to takový jemný, něžný blonďáček, hezky se učil. Já jsem v tom raném dětství inklinovala spíš k takovýmto jemnějším typům, k sígrům a rváčům až později :-).

Opravdová první láska?

To bylo v mých šestnácti letech a s tím přítelem jsme spolu byli šest let. Taky to byl takový citlivý, jemný, moc krásný kluk, měl dlouhé krásné prsty, hrál na klavír.

Muži versus ženy

Co říkáte na vtipy například o blondýnkách, takové to vzájemné škorpení se mezi muži a ženami?

Určitě se tomu zasměju a vůbec se jim nedivím, protože muži a ženy jsou dva naprosto odlišné živočišné druhy, nemají vůbec nic společného, a o to víc je zajímavé, že bez sebe nemohou být a zakládají spolu rodiny.

Měla jste spíš kamarády, nebo kamarádky?

Určitě kamarádky a myslím si, že žena ženu potřebuje na sdílení stejných pocitů a vjemů. Mám několik takových kamarádek, se kterými si můžeme říct úplně vše, včetně intimních věcí. A pak je ještě jedna kategorie, a to jsou gayové, a ti jsou naprosto úžasní, také jsou to naprosto báječní přátelé.

Je nějaká žena, která vás v životě výrazněji ovlivnila?

Je několik takových žen. Už od dětství určitě zpěvačky, ke kterým jsem vzhlížela. A pak to jsou samozřejmě ženy, kterých si vážím, dokázaly zvítězit nad nepřízní osudu, přišly o muže, o děti, a přesto si s tím poradily. Třeba Francoise Saganová.

A vybavíte si vlastnost, které si na sobě vážíte, jste za ni ráda?

Vím, že jsem maximálně tolerantní a empatická. Vím, že mě lidé mají rádi, mám spoustu přátel. Já nemám ráda, když se někdo z jakékoli pozice či funkce vyvyšuje nad ostatní. Takže přestože jsem známá, tak tohle nedělám a vím, že kamarádi na mně oceňují právě to, že se chovám jako úplně obyčejná ženská.

A tady se můžete podívat, jaké nápady někdy mají muži, když chtějí získat srdce ženy. Na tohle rande by ráda zapomněla hrdinka seriálu Všechny moje lásky:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.