Muži proti ženám. Představujeme týmy hrdinů 2. klání

MXŽ (2) – Představení týmů

Boj mezi muži a ženami jde na Primě do druhého kola. Kdo zvítězí: To si počkejte. Ale opět se ukáže, že představa, v níž muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je zcela mylná. Podívejte se v sestřihu, kdo ze slavných přijde večer do studia.

I vy se můžete v sobotu večer u televizních obrazovek zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům. Nejenže se zasmějete, ale možná pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku.

Muži proti ženám sledujte každou sobotu ve 20.15 na Primě!

Tereza Kostková přivede do pomyslného ringu ženský tým ve složení: Sandra Pogodová, Andrea Kerestešová a Tereza Chlebovska. Čest a zájmy mužů bude hájit Dalibor Gondík spolu s Martinem Dejdarem, Petrem Vondráčkem a Petrem Vágnerem.

Takto to večer bude vypadat ve studiu. Podívejte se tam už teď ve fotogalerii.

A takhle to probíhalo minule:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.