Show Muži proti ženám se vrací. Bavte se už dnes večer

MXŽ (1) bonus B

Středeční večery odlehčí série repríz souboje pohlaví. Bavte se opět u velkolepé show Muži proti ženám v režii Michala Čecha. Začínáme už dnes večer ve 20.15 na Primě. V roli soutěžících kapitánů opět Tereza Kostková a Dalibor Gondík. Na koho z našich celebrit se těšit, okuste hned v ukázce v úvodu.

Vše o pořadu Muži proti ženám najdete ve speciálu na webu TADY

Díky zábavné soutěžní show se můžete zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům – tedy v rámci „boje“ mužského a ženského družstva.

Soupeřící týmy složené z oblíbených osobností českého showbyznysu povedou coby hrající kapitáni Tereza Kostková a Dalibor Gondík. Dalším velmi důležitým článkem celého pořadu jsou přímo i diváci ve studiu. Ti jsou rozděleni na ženský a mužský tým, každý tým čítá 100 osob. Diváci „svému“ týmu, složenému ze slavných osobností, aktivně radí a napovídají, prostě soutěží s nimi.

V prvním díle se proti sobě postaví týmy, o kterých se dá říct, že je spojují částečně i rodinné vazby. Za ženy budou bojovat Veronika Žilková, Dana Batulková a Agáta Prachařová, za muže Ondřej Soukup, Jan Maxián a Vincent Navrátil.

Nenechte si ujít reprízu prvního dílu zábavného soutěžního klání pod taktovkou hrajících kapitánů Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka každou středu večer na Primě. Začínáme ve 20.15

OCHUTNÁVKA Takto bude perlit Ondřej Soukup:

Pusťte si ještě náš bleskový rozhovor s herečkou Danou Batulkovou na téma pořádkumilovnost. Dozvíte se, jak je na tom s úklidem její syn Jakub Prachař.

(schneidy)

Sdílejte článek