4 zákulisní informace o Castlovi na zabití

Co o Castlovi na zabití ještě netušíte? Máme pro vás pár informací ze zákulisí, které vás možná překvapí.

V úterý můžete na Prima LOVE sledovat pokračování osmé řady, která je pro oblíbené postavy Richarda Castla a Kate Beckettovou poslední kapitolou televizního života. Jak jejich příběh dopadne? To uvidíte sami, ale můžeme vám prozradit jen to, že Kate si s Richardem prochází novým životním obdobím. Kate je totiž šéfkou celého oddělení a Castle má novou kolegyni. Jejich společně strávený čas se tedy o něco smrsknul.

Další díl uvidíte na Prima LOVE už toto úterý ve 20.15!

Zákulisí seriálu Castle na zabití je po jeho konci o dost zajímavější, než u kterýkoliv jiných seriálů. Rozchod hereckých kolegů totiž podle všeho nebyl úplně přátelský, i když to zpočátku vypadalo úplně opačně... nebo ne?

1) U pilotního dílu museli ubrat v chemii mezi Kate a Richardem

Během začátku televizní show se říkalo, že Nathan Fillion (Castle) a Stana Katic (Beckettová) mezi s sebou měli takovou chemii, že se musel pilotní díl seriálu poněkud upravit, jinak by to vypadalo, že na sebe obě dvě postavy vysloveně "skočí" už ve druhém dílu. Stana Katic však v televizním rozhovoru takové povídačky rázně smetla ze stolu.

Opravdu se dva hlavní představitelé Castla tak nenáviděli?

2) 4 roky trvalo, než se Kate a Castle dali dohromady

Což není žádným tajemstvím, ale fanoušci na první pořádný polibek čekali jako na smilování. Kate během bouřky zaklepala na dveře Castle. A na otázku co chce, dostal ráznou odpověď: Chci tebe.

3) V odkrývání příběhů Kate a Castla se nechvátá

Dlouhou dobu bylo manželství Castla opředeno tajemstvím. Proč se rozpadlo? Tvůrci si s odkrýváním takových témat u obou postav dávali na čas. S tím Stana Katic souhlasila. "Pro Kate bylo hodně důležité dozvědět se více o vztazích Castla. Není to ten typ, který by skočil do vztahu bez rozmýšlení," prozradila Stana a dodala, že i její kolega je stejného názoru. Není kam spěchat. Obě postavy mají mít své neodhalené vrstvy až do konce seriálu.

4) Konec seriálu byl o něco smutnější

Konec osmé řady byl pro fanoušky trochu smutnější kapitolou. Sám představitel Castla, Nathan Fillion, se vyjádřil tak, že konec nedopadl přesně tak, jak doufal, ale takový je byznys, dodal během televizního rozhovoru.

Sledujte poslední řadu Castla na zabití v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.