6 důležitých čísel ze života Spencera Reida z Myšlenek zločince

Spencer Reid je miláčkem všech fanoušků (dobře, hlavně fanynek) seriálu Myšlenky zločince. Ty můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE. Za dvanáct sérií seriálů už všechny seriálové postavy známe docela dobře. Nebo ne? Vyzkoušejte sami sebe.

Co uvidíte toto pondělí? Speciální jednotka FBI zase bude muset zasahovat. Tým je tentokrát zavolán do Atlanty, kde vyšetřují dost sadistickou vraždu, během toho se však stane podobná...

Malý génius

Každý ví, že dr. Spencer Reid je génius a svůj talent se rozhodl věnovat boji proti zlu. Ačkoliv ve speciálně vytvořeném týmu FBI, který profiluje ty nejhorší vraždy po celých Spojených státech amerických, je otloukánkem kvůli své těžkopádnosti stylu slona v porcelánu pokaždé, když se dostane do jakékoliv společenské situace. I Reid ovšem okouzlil svůj tým tak, že pro něj jeho kolegové dokážou nasadit i život!

6 hlášek dr. Spencera Reida, které ho dokonale vystihují

Jak si vede Spencer Reid v žebříčku oblíbenosti Myšlenek zločince?

Jeho kamarádka JJ si z něj dělá legraci, protože má prý v hlavě počítač. Reid sám o sobě tvrdí, že má fotografickou paměť (počítač ještě nepřiznal), čísla jsou pro něj zkrátka důležitá. Pojďme se podívat na důležitá čísla v jeho životě.

12

Ve dvanácti letech maturoval na střední škole.

13

Ve třinácti letech se přemístil na slavnou školu California Institute of Technology.

2000

Na výběrové škole Cal Tech najdete pouze 2000 těch nejlepších studentů, kteří spolupracují například s NASA, mezi nimi najdete i mnoho lidí, kteří jsou držiteli Nobelovy ceny. Spencer Reid byl jeden z dvou tisíců takových studentů a podívejte se, jak skončil!

3

Tři doktoráty z matematiky, chemie a inženýrství získal právě na Call Tech, nikoho nepřekvapí, že to bylo v jeho jednadvaceti letech.

169

Jeho IQ činí právě takové číslo.

20 000

Tolik slov dokáže přečíst za minutu.

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.