Shemar Moore z Myšlenek zločince se vrací v novém seriálu!

Televizní stanice CBS, která má pod taktovkou úspěšný seriál Myšlenky zločince, oznámila, že jejich bývalá hvězda Shemar Moore se vrací na obrazovky. V čem bude představitel Dereka Morgana hrát letos?

Shemar Moore, hvězda seriálu Myšlenky zločince, opustil seriál po jedenácti sériích s oficiálním oznámením, že se rozhodl posunout svůj život dopředu. Po jedenácti letech na jednom projektu se rozhodně není co divit.

Tady jsou důvody, proč odešel z Myšlenek zločince Shemar Moore

Kdo nahradil Shemara Moora v Myšlenkách zločince?

V ten moment ještě fanoušci netušili, že si Shemar Moore tajně myslí na hlavní roli v novém akčním seriálu CBS. Akční drama s názvem S.W.A.T. mluví o svém obsahu jasně. Shemar Moore bude hrát hlavní roli poručíka Daniela Harrelsona, kterému se přezdívá "Hondo".

Daniel umí perfektně skloubit drsný výcvik jednotky s krutou praxí řešení případů v terénu Los Angeles. Samozřejmě, že i jeho postava si prochází osobní zkouškou – Daniel se bude muset vyrovnat s tím, že je hlavou celého týmu, a tedy dost osamělý.

Nový seriál vychází z thrilleru Clarka Johsnona S.W.A.T. z roku 2013, kde hrál hlavní roli Samuel L. Jackson. Nám nezbývá nic jiného, než se na další seriálový počin sexy Shemara Moora těšit.

Myšlenky zločince řeší vězněné kamarádky

V každém případě se můžete spolehnout, že Shemara Moora jako Dereka Morgana uvidíte dál i v premiérové řadě Myšlenek zločince, kterou momentálně vysíláme každé pondělí ve 20.15 na LOVE.

Gině se podařilo utéci od násilnického věznitele a přivést do domu policii, aby pomohla její vězněné kamarádce. Pachatel je však na útěku a má u sebe ještě jednu dívku…

Sledujte každé pondělí Myšlenky zločince na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.