Na houpačce: Nový pořad pro milovníky zdravého životního stylu rodiny brzy na Primě!

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. Nově od soboty 3. dubna od 18:00 na Primě.

Nový magazín Na houpačce, týdeník pro každého, jistě uvítají všichni, kdo mají rádi zdravý životní styl a rodinnou pohodu. Je plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Pořadem provede Eva Čejková. Redaktorka, která obdivuje moderátorku Oprah Winfreyovou a o sobě s oblibou tvrdí, že je testerkou všech rolí života ženy a jejím největším učitelem je pro ni její osmiletý syn František.

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.

Vždy v sobotu se tak diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

Pořad Na houpačce sledujte od soboty 3. dubna v 18:00 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.