EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na znělku k nové talkshow Na Pavláska

Nová talkshow Lukáše Pavláska pomalu směřuje na televizní obrazovky. Na první díl se můžete těšit již v úterý 18. února ve 21.35 na Primě. Už nyní se však podívejte na znělku, která bude doprovázet každý díl zábavné show Na Pavláska.

Lukáš Pavlásek se v únoru představí s novou talkshow Na Pavláska, kam si pravidelně pozve zajímavé hosty a rozhodně je nebude šetřit. Pozvaní se Lukášem pobaví o nejrůznějších tématech a navíc si zahrají několik scének, které budou čistou improvizací.

Podívejte se na znělku, která bude doprovázet každý díl zábavné show Na Pavláska!

Natáčení dalších dílů Na Pavláska proběhne 16. a 17. února v 19.00 v pražském divadle U hasičů. Pokud chcete být i vy součástí tohoto pořadu, kupte si lístky v předprodeji na goout.cz.

Na novou talkshow Na Pavláska se budete moci podívat již v úterý 18. 2. ve 21.35 na Primě.

Čekání na pořad si zkraťte ve společnosti některých z oblíbených filmů, které sledujte online v archivu iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.