Lukáš Pavlásek vás pobaví v nové talk show Na Pavláska. Prozradil, na co se můžete těšit

Nová talk show s jedním z nejlepších stand up komiků u nás začíná v únoru na Primě. Vyzpovídali jsme Lukáše Pavláska, který nám prozradil, na co a na koho se můžeme těšit. Dívejte se 18. 2. ve 21.35 na Primě a užijte si pořádnou porci zábavy.

Lukáš Pavlásek se v únoru představí s novou talk show Na Pavláska, kam si pravidelně pozve zajímavé hosty a rozhodně je nebude šetřit. Jako první trojice se představí herec a režisér Jiří Mádl, herec a moderátor Tomáš Matonoha a brněnská písničkářka Nikola Mucha.

Na co se můžeme těšit v nové talk show Na Pavláska?

„Ta talk show bude jiná v tom, že já si sice pozvu hosty postupně, ale v jeden okamžik si budu povídat i se všemi najednou. Bude tam ta interakce mezi námi a v tom to bude odlišné než v jiných pořadech. Z toho povídání pak vznikne improvizovaná scénka, což bude pro všechny překvapení,“ prozradil Lukáš Pavlásek.

Podívejte se na rozhovor k talk show Na Pavláska

Na novou talk show Na Pavláska se budete moci podívat již v úterý 18. 2. ve 21.35 na Primě.

Čekání na pořad si můžete zkrátit ve společnosti některých z oblíbených filmů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.