Na Pavláska: Pozvání přijali Ondřej Sokol, Andrea Tögel Kalivodová a Adam Mišík

Nenechejte si ujít premiérový díl Na Pavláska, kde uvidíte herce a režiséra Ondřeje Sokola, herce a zpěváka Adama Mišíka a operní pěvkyni Andreu Tögel Kalivodovou. Druhý díl nové talkshow Lukáše Pavláska startuje 25. února ve 21.45 na TV Prima.

Lukáše Pavláska spíše znáte jako stand-upového komika, který si sám ze sebe rád dělá legraci. Nyní máte jedinečnou možnost vídat tohoto oblíbeného baviče v roli moderátora své nové show Na Pavláska, kterou vysíláme v úterý večer.

Podívejte se na upoutávku k druhému dílu Na Pavláska:

Pozvání do druhého dílu přijali Ondřej Sokol, který zavzpomíná, jak chodil s maminkou do divadla, Andrea Kalivodová se pokusí Lukáše Pavláska naučit zpívat a Adam Mišík, prozradí, jaké bylo studium a co udělal s prvními vydělanými penězi.

Dívejte se 25. 2. ve 21.45 na Primě.

Podívejte se na stránku o pořadu Na Pavláska, kde najdete všechny díly a bonusy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.