Kolik vydělaly herečky za jednu epizodu Gilmorových děvčat? V roce 2016 měly více než herci ze Hry o trůny

Natáčet rodinný seriál, který si oblíbí celý svět, se vyplatí. To by mohly potvrdit dvě hlavní hvězdy seriálu Gilmorova děvčata, které vídáte každý den na Prima LOVE. Kolik herečky vydělaly za jednu epizodu? Je to částka, která by uživila několik desítek amerických rodin!

Slavný komediálně-dramatický seriál Gilmorova děvčata zaujal zvídavé diváky a nadchnul náročné kritiky. Zaměřuje se na vztah mladé nekonvenční matky s inteligentní náctiletou dcerou a jeho hlavním tématem jsou trable s rodinou, láskou, přátelstvím, vzděláváním, ambicemi, zklamáním a generačními i společenskými rozdíly.

Lorelai, taková, jakou ji znáte, do seriálu málem nenastoupila

Dvě hlavní představitelky matky Lorelai a dcery Rory měly obrovské štestí si v tak oblíbeném seriálu zahrát. Zatímco Alexis Bledel přicházela do seriálu kamerami nepolíbená, Lauren Graham už byla ve svých třiceti herečkou-harcovnicí, která do seriálu málem nenastoupila.

DNEŠNÍ SEXSYMBOL MĚL HRÁT V GILMOROVÝCH DĚVČATECH, ALE BYL PŘÍŠERNÝ BĚHEM KONKURZU

KDO SKLÍZÍ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY PO NATOČENÍ GILMOROVÝCH DĚVČAT? DVĚ HLAVNÍ POSTAVY TO PŘEKVAPIVĚ NEJSOU

Temperamentní brunetka se od začátku zdála být perfektní volbou pro roli Lorelai, ale situaci komplikovala smlouva na natáčení jiného seriálu s názvem M.Y.O.B. Protože se nepodařilo najít jinou vhodnou herečku ani týden před plánovaným začátkem natáčení Gilmorových děvčat, Lauren Graham roli získala. Amy Sherman-Palladino doufala, že „konkurenční“ seriál nebude nijak zvlášť úspěšný a rychle ho zruší – to se taky stalo.

MAJÍ SE HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKY GILMOROVÝCH DĚVČAT RÁDY, NEBO SE NESNÁŠEJÍ?

Nárůst platů se v Gilmorových děvčatech zvýšil 15krát

Seriál Gilmorova děvačata měl už během prvních epizod úspěch, ačkoliv ne nijak závratný (vzpomeňte si na tenkrát dominující Přátele), a to se také odrazilo na výplatě obou hereček. Ačkoliv o částce za jednu natočenou epizodu pro Alexis Bledel (dcera Rory) nevíme nic, veřejnost o Lauren Graham (matka Lorelai) mluví jako o té, která vydělala během prvních čtyř sérií za jednu epizodu 50 000 dolarů, což je v přepočtu na české koruny 1 100 000 za jeden díl.

Když se Gilmorova děvčata vrátila v roce 2016 na televizní obrazovky s čtyřdílnou minisérií Gilmorova děvčata: Rok v životě, zvýšil se jejich plat na 750 000 dolarů za jeden díl, to je 16 500 000 korun českých. A to, milí přátelé, nemají ani hvězdy takových seriálů, jako je Hra o trůny, kde většina herců vydělává za jednu epizodu 500 000 dolarů, na tuto částku nedosáhne ani držitel prvenství Mark Harmon se svými 525 000 dolary.

Sledujte Gilmorova děvčata každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.