Přehrajte si NEJsledovanější díl Ano, šéfe! a NEJ scény z něho

Díl z učiliště v Trmicích. I podle záplavy komentářů napříč světem internetu jde o díl plný údivu, kontrastů, zklamání či zcela bizarních situací. Na ty nejkomentovanější okamžiky se podívejte v extra sestřihu níže. A věřte, že tohle rozhodně ve scénáři nebylo.

Během Zdeňkovy návštěvy středního odborného učiliště v Ústí na Labem – Trmicích dostali žáci také možnost říci světu, jaký podle nich šéf je? Odpovídali různě a hlavně upřímně. Zazněly hlášky typu „je to generál“ i „já bych ho chtěl“.

Bonusy a další epizody z pořadu Ano, šéfe! si můžete přehrát na Prima PLAY

VIDEO The Best of nejsledovanější díl Ano, šéfe! Sestřih nezapomenutelných momentů:

VIDEO HÁDANKA: Konečně došlo také na detailní prohlídku šéfova sexy plechového kufříku, který si sebou pokaždé vozí. Uhodnete vy, k čemu se co používá v kuchyni?

A "řetízek" se proslavil i za hranicemi. Šéf se k tomuto podivnému případu musel vracet až v Tatrách.Koukněte na jeho vysvětlení na dalším VIDEU:

A jak se na natáčení dívali jeho hlavní aktéři o pár měsíců později? Poslechněte si je:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.