Největší gurmáni zvěrokruhu: Raci milují tradiční jídla, Lvi vyžadují luxus

Když se jedná o vášeň pro jídlo a exkluzivní gastronomické zážitky, někteří lidé mají zvláště vysoké požadavky a standardy. To, jestli potřebujeme kvalitní kulinářské zážitky, nebo si vystačíme se stánkem rychlého občerstvení, ovlivňuje i znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili. Kdo je největší gurmán?

Zatímco někomu stačí ke štěstí hotovka v jídelně, jiný potřebuje ke svému životu kulinářské zážitky a nebojí se za nimi klidně procestovat lán světa nebo se postavit do kuchyně a vytvořit si je sám. Podle astrologie může znamení zvěrokruhu ovlivňovat naše chutě i přístup k jídlu. Kdo patří mezi TOP 5 největších gurmánů podle horoskopu?

Býk

První na seznamu, kde hlavní roli hraje láska k jídlu, je Býk. Je známý svým vřelým vztahem k výbornému jídlu a také potřebuje ke svému životu maximální pohodlí. Býci milují na chutě bohatá jídla a jsou ochotni investovat i vyšší částky do vybraných pokrmů. Jsou gurmány v pravém slova smyslu, milují výtečné steakové restaurace a neodolají lahodným dezertům. Pro ně jídlo není pouze nutností, ale i způsobem, jak si dopřát radost.

Rak

Raci jsou známí svou oddaností rodině a svým blízkým, staví na rodinných hodnotách a tak jsou pro ně nade vše domácí pokrmy. Milují tradiční kuchyni a upřednostňují domácí jídla připravená s láskou. Pro ně jídlo představuje způsob, jak vyjádřit péči a lásku ke svému blízkému. V jejich jídelníčku nesmí chybět domácí polévky, bramborový salát a svíčková a vůbec recepty, které se u nich v rodině předávají z generace na generaci.

Lev

Lvi se nikdy nebrání luxusu, a to platí i pro jejich stravování. Jsou gurmáni, kteří si rádi dopřávají výjimečná jídla. Často je můžete potkat v exkluzivních restauracích. Výrazné a efektní pokrmy, které jim někdo naservíruje až pod nos, jsou jejich oblíbené. Nejenže milují výborné jídlo, ale také očekávají, že jim bude servírováno s pompou. Lvi jsou prostě gurmáni ve velkém stylu.

Štír

Štíři mají rádi intenzivní a pikantní chutě. Jsou gurmáni, kteří se nebojí experimentovat s kořeněnými jídly a exotickými kulinářskými zážitky. Pro ně jídlo představuje způsob, jak projevit svou vášeň. Za jídlem jsou ochotni urazit lán cesty, ale pak si ho náležitě užijí a vychutnají. Milují také tajemství a intriky spojené s jídlem. Takže zážitkové restaurace jsou pro ně to pravé ořechové.

Vodnář

Vodnáři jsou známí svou pozitivní myslí, nezávislostí a neobvyklým přístupem k životu. Když jde o jídlo, jsou gurmáni, kteří se nebojí experimentovat a inovovat. Milují nekonvenční recepty a zvláštní kombinace chutí. Jsou také nakloněni vegetariánské a veganské stravě a rádi objevují nové kulinářské trendy.

Co předpovídají karty na nový týden?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.