Životní styl

25. září 2023 08:30

Komerční sdělení

Některé věci jsou příliš dobré na to, aby se jimi plýtvalo

Používání recyklovaných a obnovitelných materiálů a výroba recyklovatelných výrobků jsou příklady toho, jak společnost Fiskars navrhuje cirkulární design a bojuje proti plýtvání.

Recyklované nůžky Fiskars jsou známé designy přepracované s ohledem na udržitelnost a představují ekologicky šetrnější volbu pro všechny dnešní potřeby střihání v domácnosti. Tyto nůžky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů (80 %) a celulózových vláken (13 %), jsou 100% recyklovatelné a mají ergonomické rukojeti pro vynikající pohodlí a odolné čepele z nerezové oceli pro dlouhotrvající ostrost. Stejně jako všechny výrobky Fiskars je každý pár vyroben tak, aby vydržel, a je vyroben a ručně testován ve Finsku, aby byla zajištěna optimální kvalita a střihací výkon. Recyklované nůžky jsou dodávány v obalu, který je vyroben ze 100 % recyklovaných papírových vláken a je 100 % recyklovatelný.

Vyrobeno ve Finsku, testováno ručně

Nůžky jsou vyráběny s ohledem na přírodu v továrně Fiskars v Billnäs ve Finsku. Továrna má vysoké ekologické, kvalitativní a bezpečnostní standardy. Každý pár nůžek je ručně testován, aby byla zaručena ta nejlepší kvalita. Podívejte se na krátké video o tom, jak se nůžky vyrábějí a testují.

Každá držadla těchto nůžek jsou jedinečná

Díky použitým recyklovaných materiálům je barva každých držadel těchto nůžek jedinečná! Z tohoto důvodu mohou mít Recyklované nůžky například zelený nebo hnědý odstín nebo též případně i jejich kombinaci. Světle hnědá místa vzniknou při použití recyklovatelných celulózových vláken.

Nůžky na doma, do školy a na tvorbu

Řada recyklovatelných nůžek Fiskars ReNew se vyrábí ve Finsku udržitelnými metodami, aby vznikl produkt bez odpadu, který nabízí stejnou vysokou funkčnost a výjimečné pohodlí, které očekáváte od všech nůžek Fiskars. Recyklované nůžky Fiskars mají navíc dlouhou životnost, což znamená, že je nebudete muset vyhodit nebo nahradit, což je zdravější pro planetu i vaši peněženku.

Více informací naleznete na www.fiskars.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.