Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Černobílá kombinace je nesmrtelná!

Černá a bílá samy o sobě mohou někdy působit velice fádně a nudně. Pokud je ale spojíte dohromady, vznikne velice zajímavý outfit, ve kterém se bude cítit dobře každá žena.
Vydáno: 16.09.2015
Černobílá kombinace pro každou příležitost
Černobílá kombinace pro každou příležitost Autor: Pinterest.com a facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Propojení těchto dvou neutrálních barev bude vypadat velice elegantně, ať už se jedná o obyčejné bílé tričko a černé džíny, nebo o černou halenkou s bílou sukní. Toto spojení snad nikdy nevyjde z módy, a pokud nevíte, co na sebe, touto kombinací nikdy nic nezkazíte.

Své o tom věděla už Coco Chanel, která spojení těchto barev velice milovala. V současné době patří značka Chanel návrháři Karlu Lagerfeldovi, který naštěstí pokračuje v její tradici. Černobílé kombinace vévodí tedy i dnes jejím módním přehlídkám.

Černobílá móda - Obrázek 13 Foto:

V dnešním světě se mnozí z nás schovávají do tmavých barev – připadáme si tak nenápadní. Ale je to opravdu škoda, každá barva, kterou k černé přidáte, bude vypadat dobře a vy se alespoň trošku rozjasníte. Nebojte, nemusí to být hned křiklavě růžová, vyzkoušejte to právě s čistě bílou a budete překvapeni, jak se změní váš celkový výraz.

S bílou to také není jednoduché. Nenosíme ji proto, že je prostě nepraktická! Zkoušeli jste třeba bílé kalhoty obléknout na cestu v MHD? Nebo si v nich sednout třeba ve vlaku? Hrůza! Je to sice takové oblečení na jedno použití, ale čas od času je dobré proměnit se v romantickou vílu a nechat doma toho černokněžníka.

Někdy stačí jen doplněk, třeba bílý pásek nebo šátek, a hned vypadáte méně depresivně :-)

Černobílá móda - Obrázek 2 Foto:

Podívejte se, jak málo stačí, abyste byla dokonalá:

Hodí se i na svatební šaty – budete originální a rafinovaná

 

Chcete se dozvědět více o spojení bílé a černé? Podívejte se na toto video našeho nvého pořadu NEW LOOK, najdete zde mnoho užitečných rad a nápadů:

New Look 2. díl - bonus 1 černo-bílá
New Look 2. díl - bonus 1 černo-bílá

-lup

Zajímá vás móda a proměny? Dívejte se každou sobotu na nový pořad NEW LOOK.

Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Článek je zařazen v: NEW LOOK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama