Móda a krása

16. září 2015 04:40

Lucie Průchová

Černobílá kombinace je nesmrtelná!

Černá a bílá samy o sobě mohou někdy působit velice fádně a nudně. Pokud je ale spojíte dohromady, vznikne velice zajímavý outfit, ve kterém se bude cítit dobře každá žena.

Propojení těchto dvou neutrálních barev bude vypadat velice elegantně, ať už se jedná o obyčejné bílé tričko a černé džíny, nebo o černou halenkou s bílou sukní. Toto spojení snad nikdy nevyjde z módy, a pokud nevíte, co na sebe, touto kombinací nikdy nic nezkazíte.

Své o tom věděla už Coco Chanel, která spojení těchto barev velice milovala. V současné době patří značka Chanel návrháři Karlu Lagerfeldovi, který naštěstí pokračuje v její tradici. Černobílé kombinace vévodí tedy i dnes jejím módním přehlídkám.

V dnešním světě se mnozí z nás schovávají do tmavých barev – připadáme si tak nenápadní. Ale je to opravdu škoda, každá barva, kterou k černé přidáte, bude vypadat dobře a vy se alespoň trošku rozjasníte. Nebojte, nemusí to být hned křiklavě růžová, vyzkoušejte to právě s čistě bílou a budete překvapeni, jak se změní váš celkový výraz.

S bílou to také není jednoduché. Nenosíme ji proto, že je prostě nepraktická! Zkoušeli jste třeba bílé kalhoty obléknout na cestu v MHD? Nebo si v nich sednout třeba ve vlaku? Hrůza! Je to sice takové oblečení na jedno použití, ale čas od času je dobré proměnit se v romantickou vílu a nechat doma toho černokněžníka.

Někdy stačí jen doplněk, třeba bílý pásek nebo šátek, a hned vypadáte méně depresivně :-)

Podívejte se, jak málo stačí, abyste byla dokonalá:

Hodí se i na svatební šaty – budete originální a rafinovaná

Chcete se dozvědět více o spojení bílé a černé? Podívejte se na toto video našeho nvého pořadu NEW LOOK, najdete zde mnoho užitečných rad a nápadů:

-lup

Zajímá vás móda a proměny? Dívejte se každou sobotu na nový pořad NEW LOOK.

Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.