Lenka v pořadu NEW LOOK: Je mladá a krásná, přesto touží po změně

5 New look - Představení

Televizní pořad NEW LOOK hledá nové já pro ženy různých věkových kategorií. Tentokrát bude měnit Lenku Šnorbertovou, dlouhovlasou přírodní zrzku, která je i v očích odborníků krásná. Její změna tak bude hodně náročná.

Možná si řeknete, že Lenka je pěkná a žádnou změnu nepotřebuje, jenže ona to cítí jinak. Je jí 27 let a chtěla by vypadat jinak a také působit starším dojmem. „Pracuji v bance a často jednám s klienty, jsem pořád stejná. Ráda bych zažila, jaké to je být jiná. Často jsem zkoušela se změnit, ale vždy to dopadlo špatně. Vyhodila jsem peníze za návštěvu kadeřnictví a téměř nikdy jsem nebyla spokojená,“ vysvětluje svou účast Lenka.

Opět uvidíte hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka Pěkná. Tentokrát je čeká opravdu velká výzva a nelehký úkol. „Lenka je krásná, ale dovedu pochopit její touhy. Snad se nám podaří jí ukázat i jinou variantu jejího nového já,“ říká Honza Kořínek.

Proměna Lenky Šnorbertové se prý zařadí mezi ty výraznější a extravagantní. „Společně s ostatními jsme se shodli, že Lence ukážeme, jak může vypadat, když není zrovna v práci. Já na Lence ukážu nejaktuálnější trend v probarvování vlasů, prozradím, že její zrz zcela nezmizí, ale spíše ji ještě podpoříme,“ naznačuje kadeřník Honza Kořínek.

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.20!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna