Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Módní doplňky pro letošní zimu: Co bude letos IN?

Jaká bude móda pro období zima 2015–2016. Jaké jsou trendy a co je IN? Tyto otázky napadají všechny ženy, některé méně, jiné více, ale určitě nás to všechny aspoň trošku zajímá.
Vydáno: 01.12.2015
Módní doplňky pro letošní zimu... Líbí se vám?
Módní doplňky pro letošní zimu... Líbí se vám? Autor: Pinterest.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když je pravda, že ne všechny módním trendům zcela podléháme, avšak alespoň nějakou menší inspiraci si nich každý vezmeme.

Tak jaké nám letošní rok přináší změny? Na co se můžeme těšit? Jaké doplňky by měly obohatit náš šatník?

Jedna věc, která by určitě v naší skříni neměla chybět nehledě na módní trendy, je šála, která dostane náš outfitu na úplně jiný level.

Nakupte si tedy více druhů a barev, budete každý den jiná. Nebojte se ani čepic – některé ženy se jim vyhýbají, ale když najdete kousek, který vám padne, nejenže vás zahřeje, ale také dodá vašemu vzhledu šmrnc. Při jejím výběru byste se měla zaměřit hlavně na tvar obličeje a účesu a také na sladění s vaším oblečením.

A samozřejmě, nesmíme zapomenout na rukavice, bez těch bychom se v zimě jen těžko obešly. Letošním trendem je pletenina, která je v kombinaci s kožešinou nebo koženkou velice zajímavá a cool.

A jaké barvy letos letí? Samozřejmě bílá, černá a jejich kombinace, to je taková nestárnoucí klasika, kterou nic nezkazíte. Dále určitě červená, šedá, béžová, starorůžová, světle žlutá, zelená, královská modř, šedohnědá, zlatá, tmavě fialová a tělová. Samozřejmě nic nezkazíte ani pastelovými barvami.

 

Jak doplňky kombinovat a co pro letošní sezonu vybrat? To vám poradí v novém pořadu NEW LOOK:

New Look 13 - Bonus 1
New Look 13 - Bonus 1

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, už tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Článek je zařazen v: NEW LOOK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama