Móda a krása

20. října 2015 04:40

Lucie Průchová

Poznáváte tuto dívku? Je to majitelka nejznámějšího sexy zadku v České republice!

Jestli se alespoň trošku zajímáte o tanec a hlavně o twerking, tak věříme tomu, že je vám tato krásná mladá dívka důvěrně známá.

Ano, řeč je o naší první a nejúspěšnější tanečnici twerku.

Je jí Anet Antošová, která mu zcela propadla a která jako první začala v Česku tento druh tance vyučovat, proto se jí říká Královna českého twerku.

Je profesionální choreografkou, tanečnicí, lektorkou tance. Specializuje se však také na Dancehall, MTV a Street obecně. Pochází z Liberce, odkud ve svých 14 letech vycestovala do USA, kde se učila balet, jazz a hip hop. Krátce také žila v Londýně, kde mimo jiné spolupracovala se světoznámou londýnskou tanečnicí Kymberlee Jay.

V minulosti se stala několikanásobnou mistryní ČR, vicemistryní Evropy a finalistkou MS v kategorii hip hop sólo. A jde jí to opravdu úžasně, no, uznejte sami!

A pro ty, kteří se v tancích moc nevyznají a slovo twerking jim nic neříká… Co to vlastně je? Twerking je sexuálně provokativní taneční styl, při němž tanečníci, kteří se pohybují na populární hudbu, třesou a pohupují prdelkou. Není to ale jen tanec nebo sexuální předehra, je to dobré i pro vaši fyzičku! Twerk vám pomůže zpevnit břišní, zádové a hlavně hýžďové svaly a získáte sexy postavičku.

Ve světě se proslavili tímto tancem hlavně Miley Cyrus, Beyoncé, Jennifer Lopez a samozřejmě Nicki Minaj, která si zadeček nechala vycpat implantáty, aby jste měli ještě větší požitek z jejího rajcovního pozadí.

-lup

Chcete se dozvědět něco více o této zajímavé dívce? Navštívila nový pořad NEW LOOK a odpovídala na otázky Evy Decastelo:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky Londýn tanec Česko USA tanečník MTV Miley Cyrusová Jennifer Lopezová Beyoncé Knowles Anet Antošová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.