Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o všechny vlasy. Od týmu proto čekala hlavně rady a tipy, jak si poradit s nově narostlými řídkými vlasy.

Kristýna mívala dlouhé, husté a velmi kvalitní vlasy. Jenže v 15 letech onemocněla rakovinou mozku a kvůli ozařování o vlasy úplně přišla. Když narostly nové, byly dost řídké a zdaleka ne tak dokonalé, jako dřív. Takže by chtěla jejich kvalitu zlepšit a také poradit s tím, jak je upravovat. „Bohužel má Kristýna vlasy hodně jemné a ještě jich nemá na vrchu hlavy moc. Mým úkolem tedy bude jí ukázat a poradit, jak o ně pečovat,“ řekl před proměnou kadeřník Honza Kořínek.

Proměny se ujal již známý hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Jak se jim podařilo mladou dámu změnit?

Lékaři tvrdili Kristýně, že jí po uzdravení narostou krásné a husté vlasy, což se nestalo. Místo toho byly řídké a jemné a Kristýna je od té doby, co narostly, moc nestříhala. Kadeřník Honza Kořínek se proto snažil hlavně o to, aby bylo co nejméně vidět, že jsou vlasy řídké, a aby vypadaly dobře a zdravě. Vlasy po stranách jemně prosvětlil a zvolil trendy účes z aktuální kolekce podzim/zima zvaný LOB, což je dlouhé mikádo, které lze nosit jak hladké, tak vlnité.

Vizážistka Klaudie to měla tentokrát z celého týmu nejjednodušší, protože Kristýna je mladá, má krásnou pleť a oči. I když Kristýna chtěla zkusit, jak by vypadala ve výraznějším líčení, Klaudie zvolila raději jemnější líčení, které bude více sedět k jejímu dívčímu obličeji.

A co vybrala pro Kristýnu stylistka Bětka? Kristýna nosí raději volné oblečení, nejčastěji tričko a džíny, i když sukním a šatům se úplně nevyhýbá a ráda má i barevné oblečení. Klaudie pro ni vybrala dva výrazné kousky - černé šaty s výraznými červenými květy a červenou koženou bundu, které doplnila černými punčocháči a černými lodičkami do špičky.

A jak to dopadlo?

Kristýna se v nových vlasech i oblečení cítila úžasně. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.