Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o všechny vlasy. Od týmu proto čekala hlavně rady a tipy, jak si poradit s nově narostlými řídkými vlasy.

Kristýna mívala dlouhé, husté a velmi kvalitní vlasy. Jenže v 15 letech onemocněla rakovinou mozku a kvůli ozařování o vlasy úplně přišla. Když narostly nové, byly dost řídké a zdaleka ne tak dokonalé, jako dřív. Takže by chtěla jejich kvalitu zlepšit a také poradit s tím, jak je upravovat. „Bohužel má Kristýna vlasy hodně jemné a ještě jich nemá na vrchu hlavy moc. Mým úkolem tedy bude jí ukázat a poradit, jak o ně pečovat,“ řekl před proměnou kadeřník Honza Kořínek.

Proměny se ujal již známý hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Jak se jim podařilo mladou dámu změnit?

Lékaři tvrdili Kristýně, že jí po uzdravení narostou krásné a husté vlasy, což se nestalo. Místo toho byly řídké a jemné a Kristýna je od té doby, co narostly, moc nestříhala. Kadeřník Honza Kořínek se proto snažil hlavně o to, aby bylo co nejméně vidět, že jsou vlasy řídké, a aby vypadaly dobře a zdravě. Vlasy po stranách jemně prosvětlil a zvolil trendy účes z aktuální kolekce podzim/zima zvaný LOB, což je dlouhé mikádo, které lze nosit jak hladké, tak vlnité.

Vizážistka Klaudie to měla tentokrát z celého týmu nejjednodušší, protože Kristýna je mladá, má krásnou pleť a oči. I když Kristýna chtěla zkusit, jak by vypadala ve výraznějším líčení, Klaudie zvolila raději jemnější líčení, které bude více sedět k jejímu dívčímu obličeji.

A co vybrala pro Kristýnu stylistka Bětka? Kristýna nosí raději volné oblečení, nejčastěji tričko a džíny, i když sukním a šatům se úplně nevyhýbá a ráda má i barevné oblečení. Klaudie pro ni vybrala dva výrazné kousky - černé šaty s výraznými červenými květy a červenou koženou bundu, které doplnila černými punčocháči a černými lodičkami do špičky.

A jak to dopadlo?

Kristýna se v nových vlasech i oblečení cítila úžasně. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.