Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vlasové trendy podzim/zima: Tváře Primy a kadeřník Honza Kořínek představili, co bude IN

Herečka Andrea Kerestešová, Henrieta Hornáčková a moderátorka Monika Leová se staly modelkami a nafotily exkluzivní sérii fotografií pro uznávaného kadeřníka a majitele vlasového studia Honzu Kořínka. Ten prozradil nové trendy pro nadcházející podzim a zimu.
Vydáno: 09.09.2015, Anna Kopečková
Každá  z hereček a moderátorek vyzkoušela několik účesů
Každá z hereček a moderátorek vyzkoušela několik účesů Autor: Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kadeřník Honza Kořínek ztvárnil trendy nadcházející sezony v kolekci nazvané In THE woods, V lesích. „Opět jsme se hodně inspirovali v zahraničí a sledovali jsme trendy z přehlídkových mol,“ říká kadeřník. Podzimní a zimní období vždy přeje novým odstínům barev. Letos budou v kurzu především barvy v tónech „mokka“ a takzvané Bronde. „Spousta žen si představuje, že odstíny mokka jsou hnědé a tmavé barvy, ale není to tak. Mokka může být i světlá barva a také barvy, které jsou v podzimních tónech, jako například sexy hnědá s nádechem do měděna,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Podle odborníka to ale neznamená, že by všechny blondýny měly projít proměnami. „Blond je kultovní barva, která bude trendy neustále. Ale třeba na podzim se dá blond barva udělat do teplejších odstínů, nebo lehce do zrz,“ konstatuje kadeřník a dodává: „To je prostě neměnné pravidlo. Na podzim a zimu se odstíny ve vlasech lehce ztmavují."

A co střihy? „Na podzim a v zimě si ženy mohou dovolit nosit ofiny, protože už není takové teplo a vlasy se nelepí na čelo. Zároveň se v tomto období tolik nestříhá,“ objasňuje Honza Kořínek. Přesto všechno ale zůstávají populární mikáda ve všech provedeních. Nejběžnější je prý LOB – což je takzvané dlouhé mikádo.

Andrea Kerestéšová, In THE woods, Hair studio Honza Kořínek (4) (683x1024) Foto:

 

Něco pro odvážné

Kolekce In THE woods ale opět přináší i trendy, na které si asi málokterá žena troufne. „Ano, opět jsou v naší kolekci, řekněme, lehce extravagantní kousky. Rádi děláme práci, která je jiná a také se rádi odlišujeme. Mám skvělý tým a společně vždy vytvoříme super fotky, alespoň tedy v našich očích. Teď na podzim a zimu jsme vás chtěli zavést do lesa – na jaře oslňovali motýli, teď jiná zvířata,“ vysvětluje Honza Kořínek. Vytvořit prostředí lesa prý dalo produkci docela zabrat. „Nechtěli jsme se tvářit, že je to skutečný les. Přiznáváme, že je to studio v ateliéru. To je náš záměr. Sehnat ale třeba mraveniště nebo nějaká vycpaná zvířata, to byla docela fuška,“ usmívá se oblíbený kadeřník.

Z dlouhých krátké? Jde to i bez stříhání

Podzim a zima přináší trend stylování vlasů do krátkých střihů. „Vlastně je to docela jednoduché, ženy touží mít krátké vlasy, ale odvaha na ostříhání jim chybí. A tak je fajn, když si můžou z dlouhých vlasů sepnout třeba ono populární mikádo. Stačí jen několik sponek a z dlouhovlásky můžeme být na několik hodin krátkovláska,“ dává tip Honza Kořínek. Ten tento trend ukázal na modelce a moderátorce Monice Leové nebo herečce Andree Kerestešové. Pokud si zapletete copy, a to v jakékoli podobě, nešlápnete vedle.

Monika Leová, In THE woods, Hair studio Honza Kořínek (2) (683x1024) Foto:

 

Velmi zajímavě a sexy vypadá účes, který předvedla herečka Henrieta Hornáčková. V kurzu jsou stále i vlny. „Nejsou ale vlny jako vlny – v létě kralovaly ty holywoodské, ve světě teď ale frčí takzvané Bohemian waves, pravidelné vlny, které se udělají kulmou na vlasy,“ objasňuje další trend Honza Kořínek.

Hentrieta Hornáčková, In THE woods, Hair studio Honza Kořínek (7) (683x1024) Foto:

Trendy, které nestárnou

I letošní sezona přeje návratům některých trendů. Setkávat se tak na ulici budeme moci třeba například s uhlazenými a dlouhými culíky, zamotanými vlasy do malého drdolu, ale nosit se budou i odtupírované vlasy do velkého objemu nebo třeba pěšinky umístěné hlavně do středu hlavy. Mezi žhavé doplňky do vlasů budou patřit všechny ty, které jsou vyrobené z kůže, a také široké jednoduché čelenky, které si můžete vyrobit z tylu nebo látky.

FotorCreated1 Foto:

 

Andrea Kerestešová: Vlny moc nemusím

Oblíbená herečka a moderátorka, kterou v současné době můžete vídat především na Primě v Cestách domů, přijala nabídku Honzy Kořínka nafotit podzimní a zimní trendy moc ráda. „Ještě radši jsem, že to nebyly úplně klasické účesy. Ač tak možná na většinu lidí nepůsobím, nemám moc ráda ty vlnky a copánky, které mám často v televizi,“ prozrazuje s úsměvem herečka.

„Andrea je krásná a neuvěřitelně milá a profesionální. Bylo jí naprosto jedno, co jí na hlavě vytvořím, a tak šla práce pěkně od ruky,“ vzpomíná na spolupráci Honza Kořínek.

FotorCreated3 Foto:

Monika Leová: Do krátkého střihu bych nikdy nešla

Modelka Monika Leová je v poslední době už více brána jako moderátorka, a tak si každé focení hodně užívá. Jinak tomu nebylo ani při focení podzimní a zimních vlasových trendů. „Byla to pro mne výzva. Dlouho jsem nestála před objektivem. Takže jsem se opravdu moc těšila a práce mě bavila moc. A to i díky skvělému týmu, který u focení účesů byl,“ říká usměvavá moderátorka.

„O Monice jsme jako o modelce přemýšleli už dlouho. Moc mě baví její exotický vzhled a je krásná. Jí ať se na hlavě vytvoří cokoli, bude vypadat skvostně, stejně tak jako v naší kolekci,“ pochvaluje si spolupráci Honza Kořínek. „Během focení jsem vyzkoušela mnoho účesů a z těch co mi Honza Kořínek vytvořil se mi asi nejvíce líbilo to krátké mikádo. Já bych do krátkého sestřihu nikdy nešla, ale byla to pro mne příjemná změna,“ říká oblíbená moderátorka primáckých Odpoledních zpáv.

FotorCreated2 Foto:

 

Henrieta Hornáčková: Nikdy by mě nenapadlo, co všechno se dá na mé hlavě vytvořit

Na modelku si zahrála i herečka Henrieta Hornáčková, kterou lidé znají především díky její roli v seriálu Cesty domů a také z divadelních prken. „Byla jsem překvapená, že moje vlasy mají posloužit takovému účelu, nikdy mě nenapadlo, že budu dělat modelku, natož vlasovou. Ale řekla jsem si proč ne, a tak jsem nabídku od Honzy Kořínka ráda přijala,“ vysvětluje herečka. Ta si během focení užila nejen pózování v improvizovaném lese, ale měla na hlavě i dost odvážné účesy. „Ze tří účesů, které mi během focení vytvořili bych asi mohla ven mezi lidi jen s tím, kde mám rozpuštěné vlnité vlasy. Nadchnul mne i cop, s tím bych šla do ulic hned, ale škoda, že si to takhle nedovedu sama zaplést. Musím ale uznat, že mne nikdy nenapadlo, co všechno by se dalo na mé hlavě vytvořit,“ říká Henrieta Hornáčková. Tu na fotkách zdobí dominantní cop nebo také drdol, který vypadá jako balon.

„Vždy se snažíme mít v kolekci blondýnu a když jsem přemýšleli, které letos na podzim oslovím, tak jsem se shodli právě na Henrietě. Je krásná, má perfektní vlasy a byla radost s nimi tvořit,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Baví vás vlasové proměny? Dívejte se každou sobotu na nový pořad NEW LOOK. Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE!

Jak vypadala Lucie po proměně?

Proměna slečny Lucie: V pořadu NEW LOOK úplně změnila image + SOUTĚŽ

 

Článek je zařazen v: NEW LOOK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama