Móda a krása

10. září 2015 04:40

Lucie Průchová

ŽENA a KOŠILE… Co si myslíte o tomto spojení?

Když se řekne košile, většina z nás si hned vybaví muže v kvádru a kravatě. Prostě takový ten prototyp bankovního úředníka. Ale proč? Vždyť košile by měla tvořit i nedílnou součást šatníku každé ženy. Dá se kombinovat takřka se vším, mohou si ji dovolit různé typy žen nehledě na postavu.

V poslední době se trošku ochladilo a určitě jste stejně jako my začaly pátrat ve svém šatníku a přemýšlet o tom, za co vyměníte trička s krátkým rukávem, šortky a sukýnky. Ano, je ten pravý čas na to začít vrstvit – a k tomu je košile nejvhodnější.

Určitě nějakou ve své skříni objevíte, a pokud ne, měly byste začít přemýšlet o tom, že si nějakou pořídíte. 100% stojí za to investovat do ní pár korun. Ona vám to vrátí, zahřeje vás a poskytne vám pohodlí a eleganci dle vašich představ a očekávání.

A pak je tu skutečnost, která mluví v její prospěch – a tou je jistota, že košile z módy jen tak nevyjde, což se dá říct o málokterém druhu oblečení.

Záleží jen na vás, jaký střih a styl si vyberete, v čem se budete cítit nejlépe. Druhů košil je totiž několik, vyberte si, co by se k vám nejlépe hodilo. Ona totiž košile dokáže zakrýt nedostatky, nebo naopak zdůraznit ženské přednosti.

Jsou například košile společenské, ale i ty do kanceláře, které můžete nosit každý den, vypasované, jež perfektně podtrhnou vaši postavu, že z vás váš vyvolený nespustí oči. A pak i takové, co schovají nějaký ten špíček a v nichž vám bude dobře, když zrovna nemáte náladu zatahovat břicho a odříkat si oběd s přáteli.

Flanelové a kostkované se na společenské akce moc nehodí, zařadili bychom je spíše do skupiny košil, které si užijete na procházce se psem nebo až půjdete posedět s přáteli do venkovské hospůdky. Bude vám v ní pohodlně a zahřeje vás, i kdyby byl volný stůl jen na zahrádce nebo si váš pejsek vymyslel, že čtvrt hodinka venku mu nestačí.

Pak jsou košile, které si klidně můžete obléknout na večírek i na obchodní schůzku, na jakoukoliv společenskou událost. Budete v nich elegantní a dodají vám sebedůvěru.

Skvělá je rovněž džínová košile, která prochází napříč generacemi a nikdy se z módy zcela nevytratí. Dá se vzít na jakoukoliv volnočasovou aktivitu, rande nevyjímaje – pokud tedy není váš vyvolený uhlazený elegán, který by vás viděl radši v obepnuté košilce s obrovským výstřihem, aby na vás mohl být pyšný a aby mu mohli kolemjdoucí závidět.

Nakonec představujeme typ košile, kterou si většina z nás oblékne jen tehdy, když je po dietě a věří svým křivkám. Může si ji samozřejmě obléknout kdekterá žena, ale upřímně, holky, každá si ji prostě dovolit nemůžeme, měly bychom být trochu sebekritické.

A jak jinak se dají ještě košile kombinovat? Podívejte se tady:

Baví vás móda a chcete se dozvědět více o tom, jak na košile? Podívejte se na toto video z nového pořadu NEW LOOK.

Další díly můžete sledovat již tuto sobotu. Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE! A věřte, že bude na co se koukat!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky móda Prima Love košile

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.