Móda a krása

10. září 2015 04:40

Lucie Průchová

ŽENA a KOŠILE… Co si myslíte o tomto spojení?

Když se řekne košile, většina z nás si hned vybaví muže v kvádru a kravatě. Prostě takový ten prototyp bankovního úředníka. Ale proč? Vždyť košile by měla tvořit i nedílnou součást šatníku každé ženy. Dá se kombinovat takřka se vším, mohou si ji dovolit různé typy žen nehledě na postavu.

V poslední době se trošku ochladilo a určitě jste stejně jako my začaly pátrat ve svém šatníku a přemýšlet o tom, za co vyměníte trička s krátkým rukávem, šortky a sukýnky. Ano, je ten pravý čas na to začít vrstvit – a k tomu je košile nejvhodnější.

Určitě nějakou ve své skříni objevíte, a pokud ne, měly byste začít přemýšlet o tom, že si nějakou pořídíte. 100% stojí za to investovat do ní pár korun. Ona vám to vrátí, zahřeje vás a poskytne vám pohodlí a eleganci dle vašich představ a očekávání.

A pak je tu skutečnost, která mluví v její prospěch – a tou je jistota, že košile z módy jen tak nevyjde, což se dá říct o málokterém druhu oblečení.

Záleží jen na vás, jaký střih a styl si vyberete, v čem se budete cítit nejlépe. Druhů košil je totiž několik, vyberte si, co by se k vám nejlépe hodilo. Ona totiž košile dokáže zakrýt nedostatky, nebo naopak zdůraznit ženské přednosti.

Jsou například košile společenské, ale i ty do kanceláře, které můžete nosit každý den, vypasované, jež perfektně podtrhnou vaši postavu, že z vás váš vyvolený nespustí oči. A pak i takové, co schovají nějaký ten špíček a v nichž vám bude dobře, když zrovna nemáte náladu zatahovat břicho a odříkat si oběd s přáteli.

Flanelové a kostkované se na společenské akce moc nehodí, zařadili bychom je spíše do skupiny košil, které si užijete na procházce se psem nebo až půjdete posedět s přáteli do venkovské hospůdky. Bude vám v ní pohodlně a zahřeje vás, i kdyby byl volný stůl jen na zahrádce nebo si váš pejsek vymyslel, že čtvrt hodinka venku mu nestačí.

Pak jsou košile, které si klidně můžete obléknout na večírek i na obchodní schůzku, na jakoukoliv společenskou událost. Budete v nich elegantní a dodají vám sebedůvěru.

Skvělá je rovněž džínová košile, která prochází napříč generacemi a nikdy se z módy zcela nevytratí. Dá se vzít na jakoukoliv volnočasovou aktivitu, rande nevyjímaje – pokud tedy není váš vyvolený uhlazený elegán, který by vás viděl radši v obepnuté košilce s obrovským výstřihem, aby na vás mohl být pyšný a aby mu mohli kolemjdoucí závidět.

Nakonec představujeme typ košile, kterou si většina z nás oblékne jen tehdy, když je po dietě a věří svým křivkám. Může si ji samozřejmě obléknout kdekterá žena, ale upřímně, holky, každá si ji prostě dovolit nemůžeme, měly bychom být trochu sebekritické.

A jak jinak se dají ještě košile kombinovat? Podívejte se tady:

Baví vás móda a chcete se dozvědět více o tom, jak na košile? Podívejte se na toto video z nového pořadu NEW LOOK.

Další díly můžete sledovat již tuto sobotu. Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE! A věřte, že bude na co se koukat!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky móda Prima Love košile

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.