Astročlánky

29. prosince 2020 06:30

Anna Kopečková

Bleskový horoskop na rok 2021

Jaký bude rok 2021 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pro jaká znamení bude nejpříznivější? Máme šanci osvobodit se od zažitých stereotypů, překážek a každodenních starostí. Každému z nás se v něčem bude měnit život. V čem přesně?

Beran

Nejdůležitější pro vás tento rok bude vaše práce. Budete do ní doslova zamilovaní, což se vám už dlouho nestalo. Věnujte se však i odpočinku a buďte v harmonii. Pozor si dejte na muže z minulosti, který se opět objeví ve vašem životě, aniž byste si to někdy dokázali představit. Tento muž vám může zkomplikovat život.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Berana.

Býk

Ukončete rozhodování, které máte spojené s vaším partnerem, a začněte řešit tajemství, která před ním skrýváte. Pozor na manipulaci, která by vám mohla zkomplikovat vás vztah. Vyhněte se jí i v případě, že chcete navázat na minulost.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Býka.

Blíženci

Soustřeďte se na dovolenou, pohodu a klid. Musíte občas i odpočívat. A pokud se potřebujete přestěhovat, tak to udělejte. Pozor si dejte na přitažlivost v pracovní sféře. Pokud se v práci objeví někdo, s kým budete flirtovat, dejte si pozor na prozrazení nebo se to snažte utajit.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Rak

Jako zamilovaná bytost můžete vrátit všechny krásné chvilky z minulosti a ponechat si je i do budoucnosti. Nezbavujte se jich a spíše je prohlubujte tím, že o nich budete mluvit. Dejte si jen pozor na iluze, které vám můžou přinést velké změny, bohužel ne vždy pozitivní. Některé z nich pak můžete řešit velice dlouho.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Raka.

Lev

Překonejte všechny překážky, i když vám budou připadat nezdolatelné. Jen pokud to dokážete, můžou se vám splnit všechny sny a přání. Uzavřete minulost, jinak budete stále pociťovat ztráty a osamocení. Snažte se žít přítomností a vnímejte vše hezké, co vám přináší.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Lva.

Panna

Pro vás je důležité v roce 2021 zavírat oči před některými věcmi a stále si držet naději, že vše dobře dopadne. A to i přesto, že vás bude někdo odrazovat od změny, která přinese jistoty. Pozor si dejte na posun ve vašem vztahu. Neměli bystě tlačit na pilu a chtít za každou cenu rychlou změnu, jinak hrozí, že se rozejdete.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Pannu.

Váhy

Pokud se ve vašem životě objeví nová láska nebo se stane něco zásadního ve vztazích, nemluvte o tom se svým okolím. Počkejte, až si vše sedne a budete si tím jistí. Dejte si pozor na překonávání překážek týkajících se lásky, které s sebou přinášejí další problémy. Jen tak dosáhnete lásky, klidu s harmonie.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Štír

Nejdůležitější pro vás bude v roce 2021 rychlost, jakou se některé věci začnou řešit. Hodně zbytečných starostí se zároveň rozhodnete hodit za hlavu, což vám pomůže získat potřebný klid na opravdu důležité záležitosti, především ty vztahové. Přestaňte sami sebe odrazovat od řešení lásky a věřte, že některé věci jsou skryté – což může být zájem osudu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Štíra.

Střelec

Začněte řešit své závislosti, které vás svazují a přinášejí vám deprese a konflikty. Pokud se jim postavíte, vše zvládnete. Pokud si budete stále držet odstup od lásky, nikdy se k vám nepřiblíží a nebudete ji prožívat. Takže zariskujte, můžete tím jen získat.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Kozoroh

Rok 2021 vám přinese jistoty, a to jak v souvislosti s financemi, tak i v jiných oblastech života. Pocítíte i beznaděj, když se rozhodnete odmítnout sexuální příležitost. Místo toho vás však možná potká velká láska. Potká vás také více období ve znamení významných rozhodnutí. Nejdříve na jaře a pak znovu v létě. Pozor na velkou změnu, která přináší velké překážky.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Kozoroha.

Vodnář

Pokud budete muset něco opustit nebo se s něčím rozejít, věřte, že to je pro vaše dobro a brzy se objeví náhrada. Dejte si pozor na rozhodování se mezi dvěma muži. Jeden z nich vám bude slibovat hory doly, vztah s vámi však nebude brát vážně.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Ryby

Až začnete odpočívat a necháte vše plynout tak, jak přichází, zbavíte se iluzí a uvidíte svět takový, jaký opravdu je. To vám pomůže splnit si sen, a to především v oblasti vztahů. Přestaňte řešit to, co je neřešitelné, a přijměte to jako fakt. Jinak se objeví překážky, se kterými se budete muset potýkat delší dobu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.