10 reakcí diváků, kteří zjistí, že končí Chůva k pohledání

Chůva k pohledání patří k jednomu z divácky nejoblíbenějších seriálů Primy love. Chůva totiž vysloveně přetéká ostrovtipem a ještě více ujetějšími postavami. Ale teď na Prima love končí. Jaké jsou reakce diváků? Pobavte se s námi.

Na začátek bychom vás rádi upozornili: Není to konec světa a Chůva k pohledání zas tak úplně nekončí. Od pondělí na Prima love můžete v 19:50 sledovat její oficiálně neoficiální pokračování s názvem Manžel k pohledání, kde uvidíte stejnou tvůrčí dvojici jako v Chůvě. O čem seriál je?

Květinářka z Los Angeles Fran Lovettová (Fran Drescherová) se po osmnácti letech manželství dozvídá, že její manžel je gay. Fran je v šoku a běží za rodiči, Dori a Glenem, kteří se jejímu oznámení nediví, neboť jim byla Peterova orientace jasná už na svatbě. Fran zjišťuje, že byla jediná, kdo si náznaků nevšímal, ale když se ohlédne zpět, tak jí dojde, že byla slepá. Peterovo (John Michael Higgins) doznání přirozeně vede k rozvodu. Ale protože bývalí manželé na tom nejsou finančně nejlépe, zůstávají spolu bydlet v jednom domě...

A teď si pojďme připomenout, jak vypadaly první reakce na to, že Chůva k pohledání končí. Nestyďte se. I kluci pláčou:-)

1) Zaslechli jste něco o konci vysílání...

2) Nemůžete uvěřit tomu, že vaše odpoledne už nebude jako dřív.

3) Tu nejhorší zprávu musíte někomu zavolat, napsat... prostě ihned sdělit celému světu, že ten váš se právě zhroutil.

4) Po hysterii přichází oprávněný a čistý vztek

5) Pak si uvědomíte, že těch emocí je ve vás tolik, že to nezvládnete. A pláč je na světě.

6) Po uklidnění přichází sebelítost. Co budete sakra dělat?

7) Během střídání záchvatů pláče a lítosti všude vyprávíte, jak donutíte televizi, aby váš seriál začala znovu opakovat!

8) V tu chvíli vám někdo řekne, že budou dávat pokračování seriálu Muž k pohledání.

10) A svět dostal zase smysl...

Takže každý všední den můžete sledovat nový seriál Manžel k pohledání v 19:50 na Prima love!

Sdílejte článek