10 životních lekcí, které vás naučil Střihoruký Edward

V neděli vás čeká na Prima love kouzelná temná pohádka od Tima Burtona. Bělostná pleť, vyděšený výraz a místo rukou špičáté nůžky. Střihorukého Edwarda uvidíte ve 20.15. A přes bizarně temný nádech příběhů v něm najdete několik ponaučení o životě!

Edward má místo rukou ostré „nůžky“ a je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve, než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě. Dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním. Jenže, jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jimž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim...

V neděli na Prima love ve 20.15 uvidíte Johnnyho Deppa a Winonu Rider v blonďaté paruce. Mimochodem, víte, že tenhle film je svedl na pár let partnersky dohromady?Co vás Edward naučí o životě?

1) Lidé se bojí rozdílností. To však neznamená, že jste něco méně než oni.

2) Usmívejte se. Úsměv nic nestojí, krom toho tím naštvete velkou spoustu lidí!

3) Starejte se o sebe, ať si po třicítce můžete poděkovat.

4) Štěstí je přítomnost. Štestí je, když tančíte ve sněhu.

5) Obrattě svůj handicap ve výhodu.

6) Umět pravidla stolování se vám hodí vždycky.

7) Důvěra je základ vztahu.

8) Lásku si zaslouží každý.

9) Dělej to, co miluješ.

10) Neběhejte s nůžkami! :-)

Sdílejte článek