3 tipy paní Nadi, jak ideálně využít gel z řepy! Bonus ze Superšéfa

K čemu je dobrý gel z řepy, který ovládl díl Superšéfa ze svitavské restaurace U Filipa? Zaujal nejen Zdeňka Pohlreicha, ale i jeho alter ego paní Naďu. Poslechněte si na bonusovém videu, k jakým účelům podle této dámy můžete takový gel využít a dívejte se na Superšéfa! v neděli 6. prosince ve 20.15 na Primě.

Podivný gel z řepy by na jídelním lístku restaurace ve Svitavách asi nikdo nečekal. Překvapil i naší paní Naďu, která do Svitav zavítala za rodinou až z Ameriky.

„Seš zmatená, děvenko? Já sem z toho už taky v p*deli,“ neudržela se zvídavá dáma a posteskla si vnučce, když zoufale vybírala pokrm z nabídky jídelního lístku. Byl plný záhad moderní gastronomie. „Tady píšou, že tady dávaj nějaký… Co to je GEL?!“

Dnes už paní Naďa ví, co je to gel z řepy. A také ví, jak ho ideálně využívat!

Poslechněte si bleskový rozhovor s paní Naďou, zachycený Ivanem Vodochodským na natáčení pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět v restauraci U Filipa:

Paní Naďa ve Svitavách perlila. Pusťte si její hlášky v sestřihu:

Pořad Superšéf! sledujte v neděli 6. prosince ve 20.15 na Primě.

Pokud jste nestihli pátečního Superšéfa sledovat v televizi, můžete si ho celý přehrát on-line na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.