3 vražedné krásky, které byste potkat nechtěli

Vražedné krásky - upoutávka

Jsou krásné, a pro většinu mužů tak dostatečně nebezpečné. Stejně jako všechno na světě, dokážou být přínosem pro svět, nebo zkázou. Znáte vražedné krásky ze seriálů a filmů? V momentální době se jich objevilo více než je běžné...

O čem jsou sobotní Vražedné krásky na Prima LOVE?

Heather a Kylie potřebují lepší výsledky přijímacích testů na vysokou, takže se rozhodnou podplatit tu nejchytřejší holku na škole. Meredith kvůli penězům nabídku vezme, ale tím začíná její největší noční můra…

Podívejte se na Prima LOVE tuto sobotu ve 20.15! A teď zpět ke slavným vražedným kráskám, které byste raději potkat nechtěli. Jsou krásné, ale nevyzpytatelné, silné a rozhodně si umí zařídit život.

Wonder woman

Filmová senzace roku 2017 a úspěch feministek. Zfilmování komiskové postavy Wonder Woman měl po celém světě velký ohlas. Brunetka s kostýmem v barvách americké vlajky dává vzor všem mladým a malým dívkám na světě. Jako amazonka bojuje proti mužům a rozhodně se nenechá vyvést z míry.

Atomic Blonde

Oscarová herečka Charlize Theron pracovala na charakteru drsné agentky pět let. Kromě sexy blond hřívy a cool jednání ji však dodala i démony a neskutečnou chuť rvát se. Atomic Blonde vraždí jehlovými podpatky Manola Blahnika, ale i intelektem. Jako vražedná kráska však dává přednost ženám, a možná to ji dodává kompletní svobodu od mužů ovládajících celý svět. Malým holčičkám ji ale rozhodně nepředstavujte - Atomic Blonde přežívá na vodce, cigaretách a sexuálních radovánkách.

Xena

Princezna bojovnice, idol devadesátých let. Bojovnice, jenž se vzepřela bohům a bojuje proti zlu. Idol dívek na začátku nového tisíciletí stále funguje stále, a to nemusí mít po boku žádného muže, ačkoliv si je hravě omotává kolem prstů.

Sledujte Vražedné krásky tuto sobotu na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.