3x zabiják John Wick online a bez reklam! Sledujte jednu z nejlepších akcí v dějinách filmu

Slavná trojice Wicků pohromadě potěší každého fanouška kvalitního filmu. Když zabiják v důchodu nemá čas na odpočinek, může z toho vzniknout perfektní podívaná, která má své čestné místo v dějinách akční kinematografie! Užijte si Keanu Reevese, gun-fu a skvělou akci naplno a bez reklam v iPrima Videopůjčovně!

Je fakt, že za všechny 3 díly zabil John Wick 299 lidí? Počítejte s námi;-)

John Wick

Když si na své úchylně brutální řádění vyberete nesprávného člověka, nemusí se vám to v budoucnu zcela vyplatit. I zabiják na odpočinku, jako je John Wick, si umí vyřídit účty a zazobaným synáčkům natrhnout kalhoty. Jak dopadne vloupačka do Wickova domu a zabití milovaného psa bandou mafiánských spratků, kteří neměli ani ponětí, komu se rozhodli zkazit den? Začíná hra na kočku a myš, v níž se kočka stává sama živým terčem.

John Wick 2

Poklidný zabijácký důchod se nekoná ani v pokračování akčního thrilleru – John Wick 2. Keanu Reeves se tentokrát bude muset utkat s největšími zabijáky na světě a rozdrtit jejich celosvětovou síť. Svým způsobem ho o pomoc požádá Johnův bývalý spolupracovník. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma pochytat další „myši“.

John Wick

Vynikající akční zábava pokračuje! Do třetice jde po superzabijákovi Johnu Wickovi celá armádu lovců odměn. Kdo z nich by nechtěl těch 14 milionů dolarů, které vypsali na jeho hlavu? Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka stává psanec a živý terč zabijáků po celém světě. Připravte se na válku!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.