Seriály a filmy

27. července 2017 22:00

Petra Kloidová

4 fakta ze zákulisí natáčení Všemocného

Seriál Všemocný si hraje s myšlenkou, že jedna nejmenovaná droga z vás dokáže udělat génia a zlepšit váš život.

Co uvidíte v novém seriálu Všemocný?

Šestý díl otevře další kapitolu života hlavní postavy. Brian se rozhodne Rebecce říct pravdu o NZT, o spisech a hlavně o jejím otci. A to má pro Rebeccu obrovskou váhu. Jenže je tu taky Sands, který chce, aby to všechno Brian hodil na Rebeccu, a ta tak coby jeho rozptýlení zmizela z FBI. Z toho důvodu Brianovi odmítá dát protilátku enzymů, a NZT na něj má špatný účinek.

Brian si začíná uvědomovat, že spolupráce s Morrou nebude tak jednoduchá, a že musí honem rychle vymyslet, jak se z toho dostat. Jeho snaha ho dovede až k výrobcům NZT, kteří ale svou účast na něčem takovém vehementně popírají. Původní autor navíc zůstává neznámý. Ale nikoliv pro Briana. A tak když ho najde, chce z něj dostat návod, jak si enzym vyrobit. Jenže není už pozdě?

To uvidíte na Prima LOVE ve 22.05 tento pátek.

4 fakta ze zákulisí natáčení:

1) Jake McDorman prozrazuje, že Brian a Eddie Morra nemusí být jediní hrdinové ovlivnění NZT. Droga se podle něj mohla dostat až na nejvyšší posty. Více se dozvíme v seriálu.

2) Jennifer Carpenter, která hraje agentku FBI Rebeccu Harris, tvrdí, že kdyby NZT skutečně existovalo, určitě by se ho ani nedotkla. Dokonce by se odstěhovala co nejdál, aby unikla lidem, kteří by drogu užívali a zneužívali k dosažení vlastních cílů.

3) Neil Burger, který režíroval film Všemocný, měl podle původních plánů natočit pilotní epizodu seriálu. Když si to rozmyslel a dal přednost seriálu Billions, vystřídal ho Marc Webb (Amazing Spider-Man).

4) V seriálu se objevuje společnost Ubient, která se mihla v televizním hitu Sherlock Holmes: Jak prosté. V něm figurovala také kapela Goatwhore, která je oblíbenou skupinou hlavního hrdiny Všemocného.

Všemocného uvidíte v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.