4 Vražedné krásky z filmů

Na Prima LOVE uvidíte v neděli po 20. hodině Vražedné krásky. Téma, jak krása může být někdy zavádějící, ať už jedním, či druhým směrem, můžete ve filmech sledovat často. Podívejte se na ty nejzajímavější famme fatele z filmů.

V neděli večer je čas na to, abyste se podíval, jak vypadá život Vražedných krásek.

Heather a Kylie potřebují lepší výsledky přijímacích testů na vysokou, takže se rozhodnou podplatit tu nejchytřejší holku na škole. Meredith kvůli penězům nabídku vezme, ale tím začíná její největší noční můra...

Více uvidíte v neděli ve 20.00 na LOVE.

Filmových femme fatale je v historii filmového byznysu plno, jen některé jsou ale tak nebezpečně zapamatovatelné. Vybrali jsme pro vás takové, které mají sílů a jsou rozličné ve svých příbězích či charakteristikách. Pojem femme fatale má totiž mnoho podob.

1) Maléna

Bolestivý příběh se odehrává ve druhé světové válce v jednom malém italském městečku, kde žije krásná žena. Maléna je trnem oku všem ženám ve městě, touhou všech mužů. Zdálo by se, že má vyhráno, ale její životní příběh je o dost složitější. Tak ho reflektuje malý chlapec, který na ni retrospektivně vzpomíná. V hlavních rolích nádherná Monica Bellucci

2) Gia

Televizní film, za který získala Angelina Jolie cenu Emmy, mluví o jiném typu femme fatele. O sebezničující kráse a jedné z prvních světových topmodelek v osmdesátých letech. Její život byl jako neřízená střela ještě před modelingem. Její surová krása okouzlila celý svět, ale modeling krásné Gie od démonů nepomohl. Gia se topila v penězích, alkoholu a drogách stejně jako k neopětované lásce k ženě. Gia byla také jednou z obětí první epidemie AIDS v půlce 80. let.

3) Atomic Blonde

Bývala modelka a oscarová herečka Charlize Theron si sice zahrála ve snímku Zrůda femme fatale v úplně jiném světle, my ale vypíchneme její poslední produkční práci, kde sama ztvárnila i hlavní postavu. V Atomic Blonde hraje tajnou špiónku MI5 v osmdesátých letech v západním Berlíně. Hlavní hrdinka podkopává stereotypy ve všech různých směrech - v proměnlivé sexualitě, stylových outfitech, emocích, lásce k alkoholu, ale i k bojovým scénám, které vyráží dech.

4) Základní instinkt

Sharone Stone a její nezapomenutelná scéna při vyšetřování vraždy. Sharon si tenkrát po šaty nevzala kalhoty, čímž Michaela Douglase dostala do své moci. Sexy psychopatka, spisovatelka a manipulátorka dokazuje, jak velkou sílu může mít ženství.

Sdílejte článek
Štítky Angelina Jolie Charlize Theron

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.