5 romantických filmů s hrdinkami v přestrojení

Na Prima LOVE uvidíte v neděli thriller Vraždy pod maskou ve 20.00. A pokud se vám snímek zalíbí, máme pro vás další tipy na snímky, které jsou sice romantické, ale přestrojení umí v příběhu využít naprosto famózně!

Co uvidíte ve filmu Vraždy pod maskou?

Jsou mladí, krásní, bohatí a mají naplánovanou úžasnou budoucnost. Ale co když jim ke splnění jejich snů chybí jedna nebo dvě mrtvoly...?

Kamila a Will jsou spolu zasnoubení, ale to Willovi nebrání, aby si užíval i s jinými dívkami. Jednou z nich byla i Heidi, ale když za Willem znovu přišla, on ji odkopl. Scéna se udála na střeše a na poslední chvíli přišla i Kamila. Celé to skončilo nehodou, při které Heidi spadla ze střechy a zemřela. Will, Kamila, Annabel a Rick z místa nehody utekli, ale na střeše je viděla a vyfotila Lisa, kamarádka Heidi.

Čtveřice bohatých dětí se k ničemu nepřiznala, ale Lisa dala dost hlasitě najevo, že o nich ví....

Teď se vraťme k dalším filmům, kde přestrojení hraje hlavní roli. Tentokrát se zaměříme na romantické snímky.

Zamilovaný Shakespear

Romantický snímek vyhrál Gwyneth Paltrow Oscara. Londýnský dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci. Tu nachází ve chvíli, když se nečekaně setká s půvabnou Lady Violou, která tolik miluje divadlo, že se vydává za muže, aby si mohla zahrát. Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah, do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I.

Spring

Snímek z roku 2014 vypráví o Američanovi, který se vypraví do historické italské vesničky, kde narazí na uhrančivou krásku. Ta si překvapivě pamatuje více než lidská historie. Zajímavému snímku dejte rozhodně šanci

Nepolíbená

Jeden z kultů romantických komedií s Drew Barrymore v hlavní roli. Nepolíbená novinářka jede v přestrojení za teengerku zjistit, jak dnes žijí klasičtí teenageři. Nastoupí na střední školu a žije svůj život znovu. Společně s velice pohledným profesorem angličtiny.

Pan a paní Smithovi

Ačkoliv se nejedná tak úplně o romantický snímek, během natáčení zde vznikla velká láska. Brad Pitt se dal dohromad se svou hlavní hereckou kolegyní Angelinou Jolie. Snímek o dvou tajných agentech-manželech, kteří jsou tak tajní, že to nevědí ani o své polovičce.

Přežijí jen milenci

Tilda Swinton a Tom Hiddleston nejsou obyčejní upíři, kteří se oblékají za lidi. Jeden z nich je křehký romantik, jenž miluje rockovou hudbu a žije v poloprázdném Detroitu. Zatímco ona svoje století prožívá v Maroku. Snímek o křehkosti bytí a síle lidského pouta vás rozhodně očaruje. A fakt, že jde o upíry není zas tak důležitý.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.