5 romantických filmů s hrdinkami v přestrojení

Na Prima LOVE uvidíte v neděli thriller Vraždy pod maskou ve 20.00. A pokud se vám snímek zalíbí, máme pro vás další tipy na snímky, které jsou sice romantické, ale přestrojení umí v příběhu využít naprosto famózně!

Co uvidíte ve filmu Vraždy pod maskou?

Jsou mladí, krásní, bohatí a mají naplánovanou úžasnou budoucnost. Ale co když jim ke splnění jejich snů chybí jedna nebo dvě mrtvoly...?

Kamila a Will jsou spolu zasnoubení, ale to Willovi nebrání, aby si užíval i s jinými dívkami. Jednou z nich byla i Heidi, ale když za Willem znovu přišla, on ji odkopl. Scéna se udála na střeše a na poslední chvíli přišla i Kamila. Celé to skončilo nehodou, při které Heidi spadla ze střechy a zemřela. Will, Kamila, Annabel a Rick z místa nehody utekli, ale na střeše je viděla a vyfotila Lisa, kamarádka Heidi.

Čtveřice bohatých dětí se k ničemu nepřiznala, ale Lisa dala dost hlasitě najevo, že o nich ví....

Teď se vraťme k dalším filmům, kde přestrojení hraje hlavní roli. Tentokrát se zaměříme na romantické snímky.

Zamilovaný Shakespear

Romantický snímek vyhrál Gwyneth Paltrow Oscara. Londýnský dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci. Tu nachází ve chvíli, když se nečekaně setká s půvabnou Lady Violou, která tolik miluje divadlo, že se vydává za muže, aby si mohla zahrát. Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah, do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I.

Spring

Snímek z roku 2014 vypráví o Američanovi, který se vypraví do historické italské vesničky, kde narazí na uhrančivou krásku. Ta si překvapivě pamatuje více než lidská historie. Zajímavému snímku dejte rozhodně šanci

Nepolíbená

Jeden z kultů romantických komedií s Drew Barrymore v hlavní roli. Nepolíbená novinářka jede v přestrojení za teengerku zjistit, jak dnes žijí klasičtí teenageři. Nastoupí na střední školu a žije svůj život znovu. Společně s velice pohledným profesorem angličtiny.

Pan a paní Smithovi

Ačkoliv se nejedná tak úplně o romantický snímek, během natáčení zde vznikla velká láska. Brad Pitt se dal dohromad se svou hlavní hereckou kolegyní Angelinou Jolie. Snímek o dvou tajných agentech-manželech, kteří jsou tak tajní, že to nevědí ani o své polovičce.

Přežijí jen milenci

Tilda Swinton a Tom Hiddleston nejsou obyčejní upíři, kteří se oblékají za lidi. Jeden z nich je křehký romantik, jenž miluje rockovou hudbu a žije v poloprázdném Detroitu. Zatímco ona svoje století prožívá v Maroku. Snímek o křehkosti bytí a síle lidského pouta vás rozhodně očaruje. A fakt, že jde o upíry není zas tak důležitý.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.