6 zábavných selfíček Castla na zabití

Modré oči s pohledem rošťáka stoprocentně zaručily herci Nathanovi Fillionovi roli Castla, který byl a bude na zabití. Podívejte se na jeho nejlepší selfie z poslední doby.

Na Prima KRIMI můžete od pátku do neděle sledovat v hlavním vysílacím čase, tedy po 20. hodině, jeden z nejúspěšnějších seriálů, které kombinují humor a drama. O tom by mohla vyšetřovatelka Kate Beckettová vyprávět od chvíle, kdy dostala na starost spisovatele Richarda Castla. Ten je sice opravdu na zabití, kromě toho ale patří mezi muže, kterým se vše odpouští ve chvíli, kdy na vás upřou své oči.

Sledujte Castla na zabití od pátku do neděle na Prima KRIMI.

Selfie Nathana Filliona

Nathan Fillion má už dost přes čtyřicet let, ale sociálním sítím podlehl také a úplně bez problémů. Jako muž v nejlepších letech totiž cestuje po celém světě a sociální sítě jsou během takových situací ideální, jak svým fanouškům ukázat, jaký život žijete (a hlavně – nemusíte si je vodit domů).

JAKÝ SERIÁL NATHANA FILLIONA TOTÁLNĚ ZMĚNIL. PŘEČTĚTE SI NA PRIMA LOVE

Cesta na Nový Zéland Castla na zabití

Jak jsme vás informovali v minulém týdnu, představitel Castla na zabití momentálně cestuje po zemi hobitů. Nový Zéland mu zcela učaroval, a on se dokonce snažil prostřednictvím svého Instagramu svolat všechny své fanoušky z této kouzelné země. Jak to dopadlo, vědět nedal, ale podle všeho to vypadá, že se během cestování rozhodně nenudí.

PŘEDSTAVITEL RICHARDA CASTLA NA NOVÉM ZÉLANDU

Herec s rošťáckým pohledem se rozhodně během postování na Instagram nebojí používat i nové slovo, které je ve slovníku od roku 2013. Oxfordský slovník každý rok vydává tzv. "slovo roku" a právě selfie se stalo slovem pro rok 2013. Nathan Fillion selfie umí znamenitě. Podívejte se na ta nejlepší z poslední doby:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.