Seriály a filmy

14. května 2020 10:00

8 herců, o kterých nevíte, že umí perfektně tančit!

Většinou jsou to na první pohled drsní chlapi, ale kromě zabíjení zločinců a filmových honiček mají daleko elegantnější dovednosti. Tančí. A skvěle. Podívejte se na osm herců, o kterých netušíte, že tenhle talent mají!

Jsou vysocí a svalnatí, přesto jim elegantní pohyby nedělají problém. Takový je třeba Antonio Banderas, který umí zahrát ladného učitele tance, ale i drsňáka. Na film Tichá msta se můžete podívat v pátek ve 21.50 na Primě.

Antonio Banderas jako bohatý právník žije spokojeným životem naplněným úspěšně vykonávanou prací. Z rutiny ho vykolejí až vražda jeho manželky a dcery. Protože policie si s případem neví rady, rozhodne se smrt nejbližších pomstít na vlastní pěst...

Antonio Banderas a jeho salsa

Jako Desperado už si také sem tam zatancoval. Většinou mezi kulkami. Španěl v sobě horkokrevnost nezapře, a proto mu žádná salsa problém dělat ani nemůže. Antonio Banderas se nevyhnul ani pár filmům o tanci, nejvíce mu to však dávají sežrat jeho televizní kolegové během různých nočních show.

I Barney tančí

Stejně jako seriálový Dexter, tak i seriálový Barney z Jak jsem poznal vaši matku umí nejen perfektně tančit, ale i zpívat. Což dokázal dalším televizním divákům na několika televizních ceremoniálech. Televizní přenosy už v podstatě bez Neila P. Harrise nefungují. Jaká televize by to riskovala? Podívejte se na video:

Vin Diesel breakuje

Vin Diesel je asi ten poslední, o kom bychom vůbec přemýšleli. Jenže! Zatímco si on ve filmech hraje na drsňáka, tak ve svém mládí bez problému vystřihl break dance, ale i salsu. Jelikož je internet zlomyslný, tato videa i zachoval! Podívejte se na něj, jak skvěle ovládá b-boying!

Striptér Channing Tatum

Medvídek Channing Tatum dostává romantičky do kolen, v jeho devatenácti však dostával do kolen úplně jiné paničky a úplně jiným způsobem. Před dvěma lety měl tento herec premiéru filmu Bez kalhot, který vypráví o jeho vlastní minulosti, kdy dělal striptéra. Channing je však i vynikajícím streetovým tanečníkem a se svou manželkou si založili i vlastní taneční produkční společnost. Když to vezmete kolem a kolem, jeho filmové počátky se tanci rozhodně nevyhýbaly. Málokdo by si ho nejspíš jen jako herce všiml. A teď patří mezi pět nejlépe placených herců na světě.

Tanečník Thor

Chris Hemsworth je novodobý americký miláček původem z Austrálie. Než nastoupil do americké verze StarDance, tenhle dvoumetrový svalovec neměl ani tušení o tom, že by uměl tancovat. Televizní soutěž sice nevyhrál, ale od té doby všichni víme, že v sobě skrývá taneční talent. Jen se na to podívejte.

Wolverine Hugh Jackman

Mezi jedny z nejslavnějších tanečníků z Hollywoodu patří momentálně Australan Hugh Jackman. K herectví se dostal až ve dvaceti osmi letech, ale o tom, že ho baví muzikál, věděl už dávno. Nedávno se sám přiznal, že se mu jeho starší bratr omluvil za to, že si z jeho záliby, která se většinou přisuzuje mužům s homosexuální orientací, dělal legraci. Hugh Jackman vystupoval už v několika muzikálech a před čtyřmi lety měl na Broadwayi i vlastní show. A taková perlička na závěr. Stepovat se učil v Praze!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.