8 romantických a vtipných seriálů PRIMA LOVE, které můžete sledovat online

Sesterský kanál Prima LOVE má co nabídnout i v online archivu iPrima.cz. Čekají vás seriály plné vztahů, lásky, nebezpečí, ale i krásné přírody. Ideální seriály k relaxaci a odpočinku. Co si můžete pustit online?

Na Prima LOVE můžete sledovat romantické seriály jdoucí ruku v ruce s nádhernou přírodou (Ranč Heartland), lékařské drama, které se vymyká všem ostatním (Doktoři), sitcomy z let devadesátých, na které se nezapomíná (Chůva k pohledání a Jsem do tebe blázen), nebo telenovely jako Hříšná láska.

Je toho však mnohem více. Sledujte:

Doktoři

U diváků Prima LOVE velice úspěšný pořad o lékařích, kteří se nebojí postavit se proti farmaceutickému průmyslu a léčí lidi s nejčistším svědomím a vědomím, můžete sledovat online. V hlavních rolích uvidíte nejen hvězdu Gilmorových děvčat, Matta Czuchryho, ale i hvězdu seriálu Pomsta Emily VanCamp.

Doktory sledujte TADY

Ranč Heartland

Zaříkávačka koní Amy se snaží společně se svou sestrou zachránit ranč v kanadském Calgary po smrti její matky. Kromě mezilidských vztahů a krásných koní vás čeká i pohled na krásnou a drsnou přírodou Skalistých hor.

Ranč Heartland můžete sledovat TADY.

Hříšná láska

Vášnivý vztah mezi hlavními postavami najdete v telenovele Hříšná láska. Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů – dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška...

Hříšnou lásku můžete vidět TADY

Chůva k pohledání

Fenomén televize v letech devadesátých Chůva k pohledání je na televizních obrazovkách Prima LOVE jako doma. Fran Drescher uvidíte každý den, a pokud ji nestihnete, na každý její díl se můžete podívat online.

Chůva k pohledání je ke sledování online TADY

Jsem do tebe blázen

Americký sitcom, kde se výrazně zapsala divákům do paměti charismatická herečka Helen Hunt, uvidíte na Prima LOVE pravidelně každé ráno. Sledovat ho můžete i online.

Jsem do tebe blázen uvidíte online TADY

Svatby v Benátkách

Olga Drozdová má všechno, úspěšnou svatební agenturu, zdravá a krásná dvojčata, jen jí chybí ten pravý muž. Svatby v Benátkách se vysílaly v premiéře na Primě, následně jste je mohli vidět jako opakování na Prima LOVE.

Pustit si Svatby v Benátkách můžete i online TADY

Přístav

Martin Dejdar hraje v Přístavu hlavní postavu bývalého hokejisty, který do Přístavu utíká před Prahou a nepovedeným manželstvím. Chatová osada Zátoka mu přivede do cesty nejen novou práci, ale i kamarády a nové lásky.

Přístav můžete kromě repríz na Prima LOVE i online TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.