9 zajímavých faktů o Myšlenkách zločince

Americké krimi Myšlenky zločince má před sebou už třináctou řadu, která bude mít světovou premiéru během letošního podzimu. A proto se sluší a patří tak trochu připomenout několik zábavných faktů o oblíbeném seriálu poslední doby.

Myšlenky zločince můžete sledovat na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15.

Seriál přišel kdysi s unikátním nápadem, který v televizi ještě nebyl k vidění. Vyšetřovatelé se snaží do detailů nahlédnout vysloveně, jak název seriálu napovídá, do myšlenek zločince. Snaží se rozklíčovat jeho myšlení, jeho budoucí kroky a s tím spojenou i minulost. Co ho k takovým činům vede? Jaký je jeho cíl? A co se stalo před tím, než začal mít takové tendence. To všechno diváky zajímá – nahlédnout do duše vraha. A možná proto se Myšlenky zločince drží už třináct let na úrovni americké televizní špičky.

Co o Myšlenkách zločince nevíte?

1. Myšlenky zločince jsou 2. nejdéle vysílaným seriálovým dramatem, které diváci mohou sledovat jednou týdně. První je seriál NCIS.

2. Pracovní název Myšlenek zločince bylo Quantico. Quantico je totiž ústav zabývající se lidským chováním ve Virginii.

3. Myšlenky zločince jsou 11. nejdéle vysílaným seriálem v americké televizní historii s hodinovou stopáží.

4. Seriál získal cenu Emmy za skvělou práci kaskadérů.

5. Nejvíce lidí Myšlenky zločince sledovalo po Super Bowlu v roce 2007. Jedinou epizdou tenkrát vidělo 26,4 milionů lidí. Pro srovnání – u nás je nejvyšší sledovanost okolo 2 milionů lidí.

6. 8 z dosavadních 12 sérií se drželo v top 20 seriálech Ameriky.

7. Postava Penelope Garcíi je jedinou postavou, která se během 12 sérií objevila v každé epizodě.

8. Ironií je, že Penelope Garcia se měla objevit pouze v 1. sérii seriálu. Rychle si ji ale oblíbili diváci, a tak zůstala.

9. Myšlenky zločince mají za sebou už 277 epizod.

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.