Seriály a filmy

21. listopadu 2017 14:44

Petra Kloidová

Amerika hledá topmodelku se vrací! V porotě zasedne Češka!

Amerika hledá topmodelku XII uvidíte každý den v 18.35 na Prima LOVE.

Lehce kontroverzní pořad Amerika hledá topmodelku je nejúspěšnější a nejdéle vysílaná módní reality show v historii televize. Třináct překrásných dívek touží oslnit diváky a porotu, splnit si svůj sen a stát se příští slavnou americkou topmodelkou. Zvítězit může jen jedna. Ta, které se to podaří tentokrát, získá prestižní smlouvy s modelingovou agenturou Elite Model Management a kosmetickou firmou CoverGirl. Navíc se stane hvězdou titulní stránky i módní story populárního magazínu Seventeen.

Zkušená porota a česká modelka

V přísné porotě zasedají herečka, producentka a bývalá modelka Tyra Banksová, která pořad vymyslela, moderátor, fotograf a bývalý model Nigel Barker, kouč J. Alexander a původem česká topmodelka a herečka Pavlína Pořízková. První polovina epizod se odehrává v šik světové metropoli New York. A pak zbývající dívky zamíří do exotického São Paula v jihoamerické Brazílii, kde musí nasadit všechny své půvaby.

Rodiče Pavlíny Pořízkové utekli z Československa

Švédsko-česká modelka, herečka a spisovatelka se narodila 9. dubna 1965 v Prostějově. V 18 letech se stala první ženou ze střední Evropy, která se dostala na titulní stránku magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Je teprve druhou ženou, která se dostala na titulní stránku tohoto časopisu dvakrát po sobě.

Několik let byla porotkyní v soutěžní reality show Amerika hledá topmodelku. Její rodiče utekli z okupovaného Československa po roce 1968, když byla ještě batole. Emigrace proběhla za velmi dramatických okolností a s oběma rodiči se znovu setkala až po sedmi letech. Má švédské a americké občanství. Od roku 1989 je vdaná za Rica Ocaseka z rockové skupiny The Cars, se kterým má dva syny. Zpívá se o ní v písničkách Paulina od No Doubt a Friends of P od The Rentals.

Sledujte Amerika hledá topmodelku každý den v 18.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.