Angie Harmon ukázala kamarádku ze sitcomu Will a Grace. Ta se postarala o poprask na Zlatých glóbech!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (11) - upoutávka

Angie Harmon je hvězdou seriálu Rizzoli & Isles, logicky tak mezi její kamarádky patří i ostatní herečky. Hvězda sitcomu Will a Grace se mezi ně může počítat. Během nedělních Zlatých glóbů se ale postarala o zajímavý poprask. Co udělala?

Co uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE?

Čtvrteční večer bude ve stylu silných žen. Tak uvidíte seriál Rizzoli & Isles. Co vás čeká během večera?

Vyšetřování smrti muže, který žil pod cizí identitou, přivede Jane a Mauru do Los Angeles, kde narazí na výnosný obchod s identitami bezdomovců a narkomanů...

Sledujte Prima LOVE ve 20.15 na Rizzoli & Isles.

Debra Missing a Angie Harmon

Představitelka Jane Rizzoli, Angie Harmon, má z období modelingu a herectví hodně známých kamarádek. Mezi ně patří i televizní hvězda a komička Debra Missing. Pokud si myslíte, že ji neznáte, jste na omylu. Debra vám chodila pravidelně do obýváků na Prima LOVE v sitcomu Will a Grace.

Sitcom Will a Grace neměl úspěch jenom u nás, ale slavil ohromný úspěch ve své domovině. V Americe zdařile konkuroval i všemi milovanému seriálu Přátelé a stejně jako on se stal častým pódiem pro hostující hvězdy (Madonna, Elton John, James Earl Jones, Michael Douglas, Glenn Close, Cher...). Za svou éru seriál získal řadu ocenění, 14 vítězství z celkem 73 nominací na EMMY je jen začátek obdivuhodného výčtu. Televize NBC seriál obnovila v roce 2017 a k deváté řadě objednala ještě desátou.

Skandál na Zlatých glóbech

Debra Missing se v rámci propagace obnoveného sitcomu Will a Grace logicky objevila i nedělním předávání Zlatých glóbů. A během klasického rozhovoru na červeném koberci, kdy se televizní moderátorky ptají, co mají herečky a herci na sobě (respektive od koho), bylo všechno jinak. V rámci skandálů na téma sexuální obtěžování, které Hollywoodem vládne už několik měsíců, se většina hereček oblékla do černé barvy, aby tak ukázala sounáležitost všem obětem.

Moderátorka kanálu E! se Debry Missing tedy už neptala na to, co má herečka na sobě, ale proč. Debra v rámci odpovědi poznamenala, že ji hodně zasáhl i fakt, že moderátoři a moderátorky televizní stanice E! nemají za stejný job také stejně placenou práci. V ten moment nastalo na pár sekund ticho a média začala o tvrdém vzkazu televizním magnátům psát jako pominutá. Debře se tak možná podařilo znovu upozornit na (nejen) ekonomické rozdíly mezi muži a ženami ve společnosti.

Sledujte Rizzoli & Isles ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.