Anglickou Rosamunde Pilcher nahrazuje německá královna červené knihovny Inga Lindström

Ani po pauze romantických příběhů psaných Rosamunde Pilcher se láska z kanálu Prima LOVE nevytratí.

Romantika na Prima LOVE stále pokračuje, tentokrát vyměníme příběhy Rosamunde Pilcher za německou spisovatelku s pravým jménem Christiane Sadlo, kterou většina divaček zná pod pseudonymem Inga Lindström.

Máme pro vás kompletní týdenní přehled, co budeme dávat během pracovních dnů:

Inga Lindström: S Lilli si nezahrávej

Mladá Lilli přebírá místo policejního šéfa na poklidném ostrově, kde se snaží dbát na dodržování pravidel a zákonů. Ale ostatní kolegové a ani místní lidé ji neberou vážně. Naštěstí žije na ostrově i pohledný soused Malte.

S Lili si nezahrávej uvidíte na Prima LOVE už v pondělí po 20. hodině.

Inga Lindström: Gréta se vdává

Gréta se připravuje na svatbu se svým snoubencem Erikem, když se ve Stockholmu objeví její bývalý manžel Leon a začne ji uhánět. Při přípravě dokumentů ke svatbě Gréta zjistí, že rozvedeni nejsou.

Gréta se vdává můžete sledovat ve 20.00 na LOVE toto úterý.

Inga Lindström: Rodinná pouta

Eva, Carl a jejich syn Nils přijedou k dědovi na venkov. Nils byl vyhozen ze školy a Eva s Carlem se snaží dát do pořádku svůj vztah narušený Carlovou nevěrou. Poblíž je ale hřebčín, kde Eva jako malá jezdila na koni. Dnes ho vedou mladí bratři...

Rodinná pouta uvidíte ve středu ve 20.00 v úterý.

Inga Lindström: Láska žije dál

Mladá lékařka Britta jako každý rok přijede na ostrov, aby hodila do vody vzkaz pro svého zesnulého přítele Mattiho, kterého velmi milovala. Jediná obyvatelka ostrova Lilja má cukrovku, a tak se Britta rozhodne pár dní zůstat a pomáhat jí...

Láska žije dál uvidíte během čtvrtečního večera po 20. hodině na LOVE.

Inga Lindström: Elin má každý rád

Mladá zdravotní sestra kvůli své prostořekosti odchází z nemocnice a poté, co jí její dlouholetý přítel oznámí, že miluje jinou ženu, přijme práci pečovatelky na venkově. Dívka se stará o mrzutého starce, který se rozhodl zůstat na vozíčku.

Elin má každý rád uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE již v pátek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.