Anna začne mít podezření, že Podzimek není, za koho se vydává. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Život s Tomášem Podzimkem je pro Annu Krejzovou jako život na růžovém obláčku. Jenže každý sen jednou končí a Anna začíná tušit, že Tomáš Podzimek je možná podvodník… Jestli vás zajímá, zda to Tomáš myslí s Annou upřímně, nebo je s ní jen ze zištných důvodů, podívejte se na exkluzivní předpremiéru 52. epizody Krejzových již nyní a nemusíte čekat až do čtvrtka večer, kdy ji vysíláme v televizi.

Když Jan Krejza přišel s myšlenkou, že by Tomáš Podzimek mohl být sňatkový podvodník, nad jeho podezřením máchla Anna rukou. Nyní však, jak se blíží velká akce v její bance, se začínají podezření opět vynořovat.

Tomáš sice Anně slibuje, jak si seznámí se svou rodinou, dosud tak ale neučinil. A když to už už má klapnout, jeho matku odveze záchranná služba se srdečním kolapsem do nemocnice, takže se svatba samozřejmě odkládá. Když se pak Anna snaží Tomáše v nemocnici zastihnout, dozví se, že nikdo jako jeho matka na oddělení neleží. A Anně to začíná být všechno podezřelé až příliš…

Podívejte se na video z Krejzových:

Zajímá vás, jak to s Tomášem Podzimkem doopravdy je? Podívat se na to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrteční večer, kdy 52. epizodu Krejzových vysíláme na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.