Anna začne mít podezření, že Podzimek není, za koho se vydává. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Život s Tomášem Podzimkem je pro Annu Krejzovou jako život na růžovém obláčku. Jenže každý sen jednou končí a Anna začíná tušit, že Tomáš Podzimek je možná podvodník… Jestli vás zajímá, zda to Tomáš myslí s Annou upřímně, nebo je s ní jen ze zištných důvodů, podívejte se na exkluzivní předpremiéru 52. epizody Krejzových již nyní a nemusíte čekat až do čtvrtka večer, kdy ji vysíláme v televizi.

Když Jan Krejza přišel s myšlenkou, že by Tomáš Podzimek mohl být sňatkový podvodník, nad jeho podezřením máchla Anna rukou. Nyní však, jak se blíží velká akce v její bance, se začínají podezření opět vynořovat.

Tomáš sice Anně slibuje, jak si seznámí se svou rodinou, dosud tak ale neučinil. A když to už už má klapnout, jeho matku odveze záchranná služba se srdečním kolapsem do nemocnice, takže se svatba samozřejmě odkládá. Když se pak Anna snaží Tomáše v nemocnici zastihnout, dozví se, že nikdo jako jeho matka na oddělení neleží. A Anně to začíná být všechno podezřelé až příliš…

Podívejte se na video z Krejzových:

Zajímá vás, jak to s Tomášem Podzimkem doopravdy je? Podívat se na to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrteční večer, kdy 52. epizodu Krejzových vysíláme na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.